macOS X 10.9 Mavericks RAW İmajı nereden indirilir?

Peki Sosyal'deki Mojave imajını denediniz mi? Güncel olmasının yanı sıra Mavericks'i kursanız dahi çoğu uygulamalar ve programların güncel sürümleri çalışmayacaktır. O nedenle özel bir sebebiniz yoksa en azından Mojave'yi denemenizi tavsiye ederim.

Hocam birazcık eski başlıklarımı okursanız ATI Mobility Radeon HD 4570 moderatörler uyumsuz olduğunu söyledi. Ben bıraktım. High Sierra ATI Mobility Radeon HD 4570'i desteklerse şu an indiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki konularınıza baktığımda o zaman da USB'den boot edemediğinizi gördüm yanlış anlamadıysam. İnternetten biraz baktım fakat bu model için net bir çözüm veya başarılı kurulum bulamadım. Donanım yeterli gelmiyor olabilir macOS (Veya eski bir sürüm OS X) için. Bence en iyisi Windows ile devam edin.

Hocam ama Mojave'nin sonra gelen RAW dosyasıyla yaptım. El Capitan oldu. Sierra ile oldu. Ama bunla olmuyor.

Son düzenleme:
Toshiba Satellite L500-1UU
Hocam siz biliyorsunuz ekran kartından dolayı.
Core i3 330M
ATI Mobility Radeon HD 4570
4GB DDR3 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı