Macrium Reflect ile Windows'u SSD'ye aktarmak

Zelaroth

Hectopat
Arkadaşlar Macrium Reflect programını kullanarak hali hazırda sabit diskimde kurulu olan Windows'u SSD'ye aktarmanın mümkün olduğunu biliyorum fakat sorum şu ki; bunu yaptıktan sonra sistem stabil şekilde çalışıyor mu? Sıfırdan kurulum yapmışsınız gibi mi yoksa ilerleyen süreçte aksaklıklar yaşanma ihtimali olur mu?

Arkadaşlar Macrium Reflect programını kullanarak hali hazırda sabit diskimde kurulu olan Windows'u SSD'ye aktarmanın mümkün olduğunu biliyorum fakat sorum şu ki; bunu yaptıktan sonra sistem stabil şekilde çalışıyor mu? Sıfırdan kurulum yapmışsınız gibi mi yoksa ilerleyen süreçte aksaklıklar yaşanma ihtimali olur mu?
Windows için hiçbir şeyi garanti edemeyiz, eğer yapabilecekseniz temiz kurulum yapmanızı öneriyorum.

Bu çok kullanılan bir yöntem ve başarılı yapıldığı takdirde sorun çıkardığını görebilmek mümkün değil. Ben defalarca yaptım ve bir sıkıntı yaşamadım. Sağlıksız bir yöntem olsa zaten Technopat bununla ilgili makale yazmazdı veya olabilecek sorunları belirtirdi.

Şu anda sistem de hata yoksa, nasıl çalışıyorsa öyle çalışır.
Tabi ki çok hızlanacakır :)

Bu çok kullanılan bir yöntem ve başarılı yapıldığı takdirde sorun çıkardığını görebilmek mümkün değil. Ben defalarca yaptım ve bir sıkıntı yaşamadım. Sağlıksız bir yöntem olsa zaten Technopat bununla ilgili makale yazmazdı veya olabilecek sorunları belirtirdi.
Teşekkür ediyorum, o zaman sıfırdan kurmaya gerek yok en iyisi öyle yapayım, sağ olun :)
Şu anda sistem de hata yoksa, nasıl çalışıyorsa öyle çalışır.
Tabi ki çok hızlanacakır :)
Teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı