Macro Recorder'a birden fazla tuş programlama nasıl yapılır?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Selam FIFA da macro Recorder'da "1" tuşuna bir çalım atadım klavye için. 1 tuşuna bastığımda güzelce program otomatik çalımı yaptı çalışıyor burada sorun yok.

Peki ben la croqueta çalımını 1 tuşuna atadım çalışıyor, fakat 2 tuşuna rulet eklemek istiyorum mesela ekledim bunda sıkıntı yok. Fakat programda playback kısmına ben 1 yazmışım tüm kaydettiğim ayarları 1 ile oynatıyor. Peki 1 ile kaydettim fakat 2 bastığımda oynatmayacak.

Anlatırken inanılmaz zorlandım umarım anlayabilmişsinizdir. Kısaca macro recorder programına nasıl birden fazla tuşa çalım keyboard atayabilirim? 1'e basınca la croqueta yapsın, 2'ye basınca rulet yapsın 3'e basınca bir diğer çalımı yapsın falan. Umarım anlatabilmişimdir.

Şu şekilde anlamayın "ben çalım tuşlarını öğrenmek istiyorum" hayır onların hepsini biliyorum bende var, sadece hepsini birden fazla tuşa(1-2-3-4 örnek) tuş olarak ben atayayım progama, 1-2-3-4 tuşlarını kullanarak hemen oynatmasını sağlayayım. Şu an sadece 1 tuşu ile oynatabiliyorum genel olarak, onu genelden çıkartıp nasıl hem 1 ile oynatmasını sağlayıp bir diğer çalımı 2 ile oynatmasını öbür çalımı 3 ile oynatmasını sağlarım?

Ayarlarım:

1664405517405.png

1664405538657.png

Geri
Yukarı