Macro V1.5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
53
İlk defa görenler için Macro, Türkay Software çatısı altında Windows platformu için geliştirilen resim dönüştürme yazılımıdır.
Programın özellikleri: Resim ön izleme, resim bilgisi, BMP, JPG, JPEG, PNG, ICO, TIFF, WMF, EMF dönüştürme.

Versiyon: Macro 1.5
Paketleme türü: Macro.exe / Portable - X64
Platform: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10
Programlama dili: VB (Visual Basic)

Yenilikler

• Arayüz yenilendi.
  • Program netleştirildi.
  • Dönüştürme işlemleri için Intel CPU için optimizasyon desteği eklendi.
Güncelleştirmeler ve değişiklikler
  • RAM kullanımı sınırı kaldırıldı. Bu sayede sınırsız RAM kullanımı ile daha hızlı resim dönüştürüyor.
Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
  • Resim yolunda boşluk veya Türkçe karakter olduğu zaman ayrıştırma hatasına neden olan hata giderildi.
  • Boyut hesaplama algoritmasında oluşan hata giderildi.
Örnek görseller

MacroUI.png

1623522971393.png

İndirme linki: Macro 1.5
Virüs-Total Sonuçları: VirusTotal

Son düzenleme:
"Sistem bilgilerimi nasıl öğrenebilirim" vb. sorular soran insanlara Gözcü programının linkini yollasak, güzel olmaz mı? Daha çok destek olmuş oluruz.

Sanırım bir yanlışlık yaptınız?

Gözcü'den kopyalamıştım. Düzeltmemişim. Teşekkür ederim 😊
"Sistem bilgilerimi nasıl öğrenebilirim" vb. sorular soran insanlara Gözcü programının linkini yollasak, güzel olmaz mı? Daha çok destek olmuş oluruz.

Zaten yollamayın benzeri bir şey demedim. Yollayabilirsiniz 👍

Bu yazılımınızdan haberim yoktu hocam, artık bilgi hırsızı Cloud dönüştürme servislerine ihtiyacım kalmayacak 🥰

Siteniz ne zaman açılacak?

Bu ara işlerim yoğun. Hem masaüstü program yazmak hem site yapmak çok vaktimi çalıyor. O yüzden tam bir tarih veremiyorum artık. İnşallah işlerim rahatladığı zaman açacağım.
Bu yazılımınızdan haberim yoktu hocam, artık bilgi hırsızı Cloud dönüştürme servislerine ihtiyacım kalmayacak 🥰

İyi kullanımlar 🔥👍

Son düzenleme:
Hadi programı deneyelim;

Yagi THUMB.jpg

Bu eski kullandığım bir thumbnail JPG formatında şu an, 1024x576 piksel.

ee.JPG

Dönüştürdükten sonra;

oy.JPG

Herhangi kalite düşüşü yok, PNG'ye başarıyla dönüştü. Ellerinize, emeğinize sağlık hocam 😍

@Eray T

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı