Mad Max kaç saat oynanış süresi sunuyor?

@Scaryo şu an oynuyorum da fazla bayıyor. Just Cause tadında oynarım bunu. Oyunu yapan firma kimse artık, Ubisoft olma yolunda ilerlemiş :D Ubisoft oyunları bu kadar sıkıcı değildi hiç değilse. Havası, teması, atmosferi güzel fakat aşırı tekrara sarıyor.

Intel HD 520 ile pek iyi performans göstermediği için oynamamıştım. Bir gün RX 6600 ile o oyunu bitireceğim. :D

Oyunu oynamasam da birçok yerde izlemiştim. Dövüş hissiyatı güzel bir oyun ama bir noktadan sonra sıkabiliyor. Eğer (fast travel kullanmak dahil) oyunun sadece ana hikayesi için oynayacaksanız muhtemelen 11 saati bulur. Ben arabayı tam geliştireceğim diyorsanız daha da uzar.

@Turgineer oyunda öylesine günlük bir saat takılırım herhalde. Biraz oynadım ve 5'inci saate geldim. Beşinci saatte sıkıldım, hep aynı şeyleri yaptırıyor da günlük bir saat takılıyorum. Zararı olmuyor.

@Turgineer oyunda öylesine günlük bir saat takılırım herhalde. Biraz oynadım ve 5'inci saate geldim. Beşinci saatte sıkıldım, hep aynı şeyleri yaptırıyor da günlük bir saat takılıyorum. Zararı olmuyor.
Dying Light gibi hocam, 1 saat adam dövüp rahatlıyorsunuz.

Bu tarz oyunlar saatler geçirilecek oyunlar gibi değiller. Bir yandan Far Cry Primal oynuyorum. Bir saat Mad Max, bir saat de Far Cry Primal takılıp vakti geçiriyorum. Ubisoft oyunları da aynı mesela. Normalde Far Cry serisine katlanamazdım da Primal'in havası değişik olduğu için bir şans verme kararı aldım.

Geri
Yukarı