God of War kaç saat oynanış süresi sunuyor?

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, God of War toplam kaç saat oynanış süresi sunmakta? Bilgili arkadaşların cevaplarını bekliyorum. @murat_boy93 hocam oyunu sanırım sen de oynamıştın. Senin mesajın da benim için önemli. Tüm cevaplar için teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar merhabalar, God of War toplam kaç saat oynanış süresi sunmakta? Bilgili arkadaşların cevaplarını bekliyorum. @murat_boy93 hocam oyunu sanırım sen de oynamıştın. Senin mesajın da benim için önemli. Tüm cevaplar için teşekkürler.
Ortalama 35 saat civarı diye biliyorum tabii sizin oynama hızınız da önemli.

Arkadaşlar merhabalar, God of War toplam kaç saat oynanış süresi sunmakta? Bilgili arkadaşların cevaplarını bekliyorum. @murat_boy93 hocam oyunu sanırım sen de oynamıştın. Senin mesajın da benim için önemli. Tüm cevaplar için teşekkürler şimdiden.
Ben oyunu 25 saat civarında bitirmiştim fakat hiç yan görev yapmadım. Zorluğu en düşüğe çekip tamamen ana hikaye odaklı oynadım. Yan görevlerle vs. süre çok uzar.

Anlıyorum, tüm cevaplar için teşekkürler. 🙏 Ubisoft'un tekrara sarmasından bayağı baymıştı oyunları, God of War oynamaktayım. İlk saatlerindeyim, ilgimi çekti diyebilirim. Sadece kaç saat sürdüğünü merak etmiştim, onu da öğrenmiş oldum. Bayağı güzel oyun gibi duruyor, aşırı beğendim.

Anlıyorum, tüm cevaplar için teşekkürler. 🙏 Ubisoft'un tekrara sarmasından bayağı baymıştı oyunları, God of War oynamaktayım. İlk saatlerindeyim, ilgimi çekti diyebilirim. Sadece kaç saat sürdüğünü merak etmiştim, onu da öğrenmiş oldum. Bayağı güzel oyun gibi duruyor, aşırı beğendim.
İyi oyunlar hocam. Bu arada sanırım ben biraz beceriksizmişim herkes 25 saat civarı bitirmiş ortalama. :D

Geri
Yukarı