Mad Max Türkçe yama

Adam aylık ücret yazmış oraya. Üstüne 3 TL de vergi eklemiş yasal bir iş yapıyor gibi. :D :D
Evet yasal. Aylık ücretin altında ne yazıyor oku tekrar.

Üyelik sisteminde aylık 15 TL + KDV (Toplam 18 TL) gibi tek plan bir ücret karşılığında bütün yamalara sahip olacaksınız. Üyelik bittikten sonra oyunun güncelleme alması, oyunu/yamayı silmeniz veya bilgisayarınıza format atmanız gibi durumlara kadar yamaya erişebileceksiniz.

Üyeliğiniz bitene kadar kurmuş olduğunuz yamalara üyeliğiniz bittikten sonra da oyuna/yamaya güncelleme gelmesi, oyunu/yamayı silmeniz veya bilgisayarınıza format atmanız durumları olmadığı sürece erişmeye devam edebilirsiniz. Üyeliğiniz bittikten sonra yama kuramazsınız ancak üyeliğiniz bitene kadar kurmuş olduğunuz yamalar ile oynamaya devam edebilirsiniz. Yamalara gelecek herhangi bir güncellemeyi alamazsınız.

Arkadaşım diyelim ki üyeliğim bittikten sonra format atmam gerekti veya başka PC'ye geçtim. Bana bunu sağlıyor mu? Hayır. İkincisi yasal bir şey olsa 2K'nın tüm yamaları kaldırılmazdı RDR2 yaması satılınca. Böylelerine para kazandırdıkça sektöre dönüştüreceksiniz.
Neden şaka gibi oluyor? Adamlar emek vermiş ve emeklerinin karşılığını istiyor. Satın almak zorunludur diye bir ibare görmedim ben. İnsanların emeklerine para vermek istemiyorsanız İngilizce öğrenebilirsiniz.

Zaten biliyorum ve İngilizce oynuyorum Türkçenin olmadığı oyunları. Mesele bu değil ki gidip bunlara yasal olmadığı halde para kazandırmanız. Böyle yaptıkça bunların sayısı artacak. Yama ulan bu. Sitesine reklam koyarak para kazandırmaya ne oldu? Technopat Sosyal ücretli hizmet mi veriyor? :D

Arkadaşım diyelim ki üyeliğim bittikten sonra format atmam gerekti veya başka PC'ye geçtim. Bana bunu sağlıyor mu? Hayır. İkincisi yasal bir şey olsa 2K'nın tüm yamaları kaldırılmazdı RDR2 yaması satılınca. Böylelerine para kazandırdıkça sektöre dönüştüreceksiniz.

Zaten biliyorum ve İngilizce oynuyorum Türkçenin olmadığı oyunları. Mesele bu değil ki gidip bunlara yasal olmadığı halde para kazandırmanız. Böyle yaptıkça bunların sayısı artacak. Yama ulan bu. Sitesine reklam koyarak para kazandırmaya ne oldu? Technopat Sosyal ücretli hizmet mi veriyor? :D
Dünyanın hiçbir yerinde ücretsiz teknik destek alamazsın. Adam ürününe destek veriyor, ürün elinde yoksa sana neden destek versin? Söylediğin saçma yani. Ki yama satışı yapan başka ekipler de var.

Zaten biliyorum ve İngilizce oynuyorum Türkçenin olmadığı oyunları. Mesele bu değil ki gidip bunlara yasal olmadığı halde para kazandırmanız. Böyle yaptıkça bunların sayısı artacak. Yama ulan bu. Sitesine reklam koyarak para kazandırmaya ne oldu? Technopat Sosyal ücretli hizmet mi veriyor?:D.

Hocam Technopat Sosyal isterse ücretli hizmet verebilir. Ücretsiz hizmet sunmaları tamamen site yöneticisinin kararı. Yasal olup olmadığını bilemem çünkü elimde vergi verdikleri veya vermedikleri konusunda herhangi bir kanıt yok. Site yönetici reklamlarda aldığı ücreti yeterli görmemiş olabilir. Bir şey diyemeyiz.

Dünyanın hiçbir yerinde ücretsiz teknik destek alamazsın. Adam ürününe destek veriyor, ürün elinde yoksa sana neden destek versin? Söylediğin saçma yani. Ki yama satışı yapan başka ekipler de var.

Hepsine karşıyım ki RDR2 fiyaskosunda gördünüz. Eğer ürün varsa desteğini versin madem. Aylık üyelikle yama satmak ne ya? :D :D :D

Geri
Yukarı