Madencilik için RTX kart önerisi

26.8 Mh/s 63W olarak 5500XT'de tercih edilebilir eğer 3050'den daha ucuza bulunabilirse.
Sadece madencilik açısından bakmamak gerektiğini forumda 580 toplayan arkadaşlara da iletmiştim zamanında, şu an 3500 liraya satılıyor onlar, önerdiğim 3060lar tam 2 kat daha pahalı. Oyun tarafı da önemli, bu iş biterse 3050'nin elinizde kalma olasılığı 5500'den çok çok daha düşük.

Sadece madencilik açısından bakmamak gerektiğini forumda 580 toplayan arkadaşlara da iletmiştim zamanında, şu an 3500 liraya satılıyor onlar, önerdiğim 3060lar tam 2 kat daha pahalı. Oyun tarafı da önemli, bu iş biterse 3050'nin elinizde kalma olasılığı 5500'den çok çok daha düşük.
Konu oyun kartı tavsiyesi üzerine açılmadığı için önerdim. Madencilik kartı olarak açılmış konu, oyun için açılsa ona göre önerirdim zaten.

Konu oyun kartı tavsiyesi üzerine açılmadığı için önerdim. Madencilik kartı olarak açılmış konu, oyun için açılsa ona göre önerirdim zaten.
Dediğimi anlamamışsınız ki :) O zaman ben de cmp170hx i önerip geçeyim. Mininge başladığın zaman olay kartı alıp çalıştırmakla bitmiyor, bu iş sonrasını düşünmeden girerseniz baştan kaybedersiniz zaten. Mininge gireceğiniz kartı sonrasını düşünerek seçmelisiniz onu demek istedim. Satma durumu vs olursa oyun performansı önde çıkar onu anlatmaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı