Madencilik için RX 580 BIOS mod yapmalı mıyım?

sfkulusoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ortalama 27,5 Mh/s alıyorum şu an. Günlük 1 dolar üzeri getiriyor bir kart. Sizce BIOS modlama yapmalı mıyım?
Zararı olur mu, garanti dışı kalır mı?

BIOS mod yapmadan garanti dışında kalmaz ancak yaparsan garanti dışında kalır. Garantisi devam ediyorsa yapma.

Konu dışı ama merak ettiğim bir soruyu sormak istiyorum. Elektriği karşılıyor mu, gelen kâr? Alay anlamında sormadım yanlış anlaşılmasın bilmediğimden sordum.
Hocam ben de 5 tane RX 580 ile madencilik yapıyordum 1 ay önce elektriğe gelen zamlar dan dolayı hepsini satanı zorunda kaldım tek başıma yapıyordum. Son zamlardan önce güzel getiri sağlıyordu ancak şimdi eskisi kadar aman aman kazanç sağlamıyor.

Aman aman kazanç sağlamıyor ama RX 580 çok elektrik çekmiyor. Biossuz şu an 1dolar civarı getiriyor ama ben dokunmuyorum ona niye diye soracak olursan ETH düşük sadece kazıp biriktiriyorum. Aylık elektrik 300-350 lira bile gelmiş olsa 30dolar üstü 14.1TL'den şu an 400+ yapar ha çok büyük artı mı değil tabii ki ama illa bu ETH artacak ve ödemeleri nano alıyorum kesinti yapmıyor ETH artmasa da nano coin artacak illa bir şeyler olur yani.

denemedim ama Team Red Miner olmasa, Lolminer ile de deneyebilirsiniz.
dual için dual eth+ton config dosyasında düzenleme yapmanız yeterli olur.
eth pool adresi, eth cüzdan adresi, ton pool adresi, ton cüzdan adresi düzenliyorsunuz.
YouTube da rehber videolar var bunla ilgili.

Denemedim ama Team red miner olmasa, lolMiner ile de deneyebilirsiniz.
Dual için Dual ETH+ton Config dosyasında düzenleme yapmanız yeterli olur.
ETH pool adresi, ETH cüzdan adresi, ton pool adresi, ton cüzdan adresi düzenliyorsunuz.
YouTube'da rehber videolar var bununla ilgili.

Biliyorum onu da bildiğim kadarıyla Dual kazmıyor bu kart. Denerim ama.

Geri
Yukarı