Madencilik için SHP650 V2 vs. Gold Zero 750W vs. Supernova 650 GT

oguz707

Centipat
Daha fazla  
550 watt ve üzeri PSU yeterli olduğunu düşünüyorum. Aşağıda üç model verdim. Uygun olanı alayım mı, yoksa diğerleri fiyat farkına değer mi? Fazla para veresim yok. Ancak PSU da yük altında bozulsun istemiyorum hemen.

SHP650'yi günlük kullanımda bile tavsiye etmiyorum.

Gold Zero da aynı şekilde, korumaları eksik. Daha iyi alternatifler bulunabilir.

Supernova GT serisi iyi, bu üçü arasından kesinlikle o.

Tam bütçe nedir? Ben de öneri yapabilirim, Supernova GT fiyatına Performance GD 750 de var Core Reactor 650 de.

Birbirinden bambaşka ayrı dünyalardan 3 tane psu atmışsınız. Google a güç kaynağı yazıp ilk çıkan 3 taneyi mi attınız.

Hangi kart&kartlar ile kullanılacak?

SHP 650V2 günlük için ideal ama madencilikte patlama oranı yüksek bir psu. (Sharkoon kanadı günlük ve oyun için ideal yenilenmiş halleri.) Evga belki 750W olan kurtarabilir.

Hemen yazıyorum. Rtx 3060 , rtx 3060 ti ve GTX 1660 süper ile kullanılacak. Tavsiyelerinize açığım. Ama minimum para ile ne alınabilir?

@oguz707

Bu şekilde iyi olur, aşağı yukarı 550W kadar olacak güç tüketimi. Watt konusunda bu avantajlı ve yeterince kaliteli. 4 tane 6+2 pin yeterlidir diye düşünüyorum.

Cevaplar için teşekkürler. Merak ettiğim için soruyorum silcer veya bronze güç kaynağı iş gör mez mi? Daha uyguna alternatif var mı?

Cevaplar için teşekkürler. Merak ettiğim için soruyorum Silver veya Bronze güç kaynağı iş görmez mi? Daha uyguna alternatif var mı?

Mining sistemlerde elektrik faturası önemli, bu yüzden Gold almak daha iyi olur. Zaten 1100 TL'ye kadar çıkabilen bir bütçe görüyorum. Bu bağlamda attığımız iki PSU'nun sorun olmaması lazım, Core Reactor 650 de iyi bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı