Madencilik sistemi veri akışını durduruyor

alihaydar1974

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 yıldır mining yapmaktayım. Şu ana kadar böyle bir sorun yaşamamıştım.
Hive OS kullanmaktayım. Yaklaşık 2 haftadır çeşitli zamanlarda Rigden Hive OS'e veri aktarılması kesiliyor. Sisteme reboot atmadan rig kazım yapmıyor. Hiçbir şekilde ne internet kesintisi oluyor ne de elektrik kesintisi oluyor. Hiçbir şekilde dışarıdan müdahale söz konusu değil. Reboot atmazsam veri gitmiyor. Artık gece gündüz saat başı rigi kontrol etmek zorunda kalıyorum. Bazen işlerim dolayısıyla kontrol etmekte geç kalabiliyorum. En son dun gece saat 04:05'te kapanmış sabah 10:00'a kadar veri aktarımı olmamış. Kartlar kapanmıyor. Hepsi çalışıyor gibi görünüyor ama veri akışı sağlanmıyor.

Lütfen yardım eder misiniz?

açıkçası bende anlamış değilim. Neyse. Hiç böyle yapmazdı sistemim çok güncelleme oldu bu ara acaba onunla mı alakalı ayrıca eski hiveosun surumunu nereden bulurum? yaa her gece kontrol etmekten uyku düzenim bozuldu. Dün nasıl olduysa gece gözden kaçırmışım 4 buçuk saat kazım yapılmamış. gerçekten yorgun düştüm.

0,6-206@210906 sürümünü deneyin. Bu sürümden sonra çıkalar benim sistemde offline hatası, geçersiz paylaşım hatası gibi istikrarsız çalışmaya neden oldular. Downgrade işlemini işçi sayfasından sürümü manuel seçip yapabilirsiniz.

0, 6-206@210906 sürümünü deneyin. Bu sürümden sonra çıkalar benim sistemde offline hatası, geçersiz paylaşım hatası gibi istikrarsız çalışmaya neden oldular. Downgrade işlemini işçi sayfasından sürümü manuel seçip yapabilirsiniz.

Bende de 0.6-203 sorunsuz çalışıyor. Ne zaman yükseltsem reset atıyor sistem.

0,6-206@210906 sürümünü deneyin. Bu sürümden sonra çıkalar benim sistemde offline hatası, geçersiz paylaşım hatası gibi istikrarsız çalışmaya neden oldular. Downgrade işlemini işçi sayfasından sürümü manuel seçip yapabilirsiniz.
versiyon nereden ve nasıl değişiyor yardım edebilir misiniz? 0,6-206@210906 versiyon a nasıl döndüreceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı