Madencilik Sistemini Ne Kadar Süre ile Dinlendirmek Gerekli?

Bilgisayarını neden sınırsız kullanacaksınki zaten elektrik faturan aşırı çok çıkacak bir de minigin faturası zaten elektrik faturası.

Ah be dostum keşke bildiğin şeyler hakkında konuşsan bilmediğin şeyleri öğrenmek için uğraşsan insanlara yanlış bilgi vermesen senin adına üzüldüm.

Türkiye'de elektrik faturası ayda kaç çıkıyor sizden?

RX 5600 XT ve RTX 3060 ile çok uzun bir süre mining yaptım OC ayarlarını yaparak düşük güç ve ısı seviyesinde ayda elektrik faturasına 170 180 TL etki etti bunun karşılığında değişkenlik göstermesine rağmen ayda 1000 TL üstü para kazandım aradaki karı hesaplayabilirsin diye umuyorum.

Laptop 74 derece. Ekran karları ise 65 ve 60 derece de çalışıyor. Kaç günde bir dinlendirmek lazım?
Yorumları okumuyorsun sanırım, dinlendirmen bir şeyi değiştirmiyor. Çalıştırdığın sürece ısısını düşük tutman cihazlarının sağlığı için tek önemli husus.
Türkiye'de elektrik faturası ayda kaç çıkıyor sizden?
Bu kategoride çıkar göster faturanı diyen dayılar var ve hiçbirinin amacı yardım etmek değil gibime geliyor. 😁

Yorumları okumuyorsun sanırım, dinlendirmen bir şeyi değiştirmiyor. Çalıştırdığın sürece ısısını düşük tutman cihazlarının sağlığı için tek önemli husus.

Bu kategoride çıkar göster faturanı diyen dayılar var ve hiçbirinin amacı yardım etmek değil gibime geliyor. 😁

Sorumu belki tam yazmamış olabilirim. Bu sıcaklık değerleri ile mining mantıklı mı?

Sorumu belki tam yazmamış olabilirim. Bu sıcaklık değerleri ile mining mantıklı mı?
Laptopta mining pek önerilmiyor, gördüğün gibi 74 derecede hiç iyi değil. Hani kısa vadede oyun moyun oynarken zaten buralara geliyorsun ama madenciliği 7/24 aylarca yaptığımızı hesaba katınca yüksek ısı mahveder sistemini.

Yeni konular

Geri
Yukarı