Madencilikte ne kadar kazanıyorsunuz?

Claymore miner ile Ethermine geçmeni tavsiye ederim ben GTX 1060 23mh ile Binance en son 1.76 almıştım bıraktım 2 gündür 2 doların altına düşmüyor şu an 2.35

RTX 3060'lı bir tane daha sistem aldım o gelince Ethermine geçmeyi düşünüyorum bakalım biraz daha Binance pooldayım.

Rx570 ile günlük 3 dolar nasıl alıyorsun.
Modlu, tüm ayarlarını bilgi işleme aldım, biostan crypto diye bir ayar var onu açtım.

Not:biraz abartmış olabilirim ama ETH'ye bağlı geçen arttığında 2,80'lerde almıştım.

Modlu, tüm ayarlarını bilgi işleme aldım, biostan crypto diye bir ayar var onu açtım.

Not:biraz abartmış olabilirim ama ETH'ye bağlı geçen arttığında 2,80'lerde almıştım.
Şuan gelirler düşük gibi o yüzden şaşırdım.

Binance pool yanlış bilmiyorsam günlük ödeme veriyor ama %2.5 komisyon alıyor diye biliyorum. Orayı tavsiye etmem. Ethermine şuan en popüler ve kazançlısı gösteriyor.

Sapphire RX580 8GB kullanıyorum. Günde 3 saat kazar isem haftada ne kadar alırım arkadaşlar?

RTX 3060'lı bir tane daha sistem aldım o gelince Ethermine geçmeyi düşünüyorum bakalım biraz daha Binance pooldayım.
Bu gece gene 3.60 gibi yatırcak sana ama anasayfada gösteriyor ne kadar ödediğini aşağıdaki şekilde, gerçi diğer türlüde en fazla 4.20 gibi alırsın ama 0.01 beklemen gerekiyor

1050 Ti BTC ile günde 1 dolar geliyordu. Ekran kartı ağlamaya başlayınca bırakmıştım, ısı sorunu vardı.

1050 Ti BTC ile günde 1 dolar geliyordu. Ekran kartı ağlamaya başlayınca bırakmıştım, ısı sorunu vardı.
Hocam başlamak gibi bir düşüncem var. Ev bilgisayarı zaten sistem. Ama bu konu hakkında bilgi sahibi değilim. Kaynak nerden bulabilirim acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…