Mafia 1 Alsam Mafia 1 Defintive Edition Bedava gelir mi?

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar daha önce Mafia 2 almıştım ve Mafia 2 devintive Edition çıkınca bana ücretsiz bir şekilde geldi şimdi ben Mafia 1 alsam çıkacak olan oyun da bana ücretsiz gelir mi?

Mafia 1 ve Mafia: Definitive Edition hala ayrı olarak satışta. Mafia 2'nin sadece Definitive Edition hali satışta. Yani yeni oyunu almak zorundasınız.
Bende öyle düşünüyorum şöyle bir şey de var hala mafia 2 satan siteler var oradan ucuza alıp mafia defintive edition sahibide olabilir herkes

Öyle bir şey olamaz. Mafia 2 Definitive Edition'da oyuna remake değil remastered uygulandı. Mafia 1'de ise direk oyun baştan yapılacak. Resident Evil 2 Remake'de olduğu gibi.

Mafia 2 ve Mafia 3'te sahip olanlara verildi diye biliyorum. Çünkü onlar pek değişmedi ama ilk oyun yeniden yapıldığı için Mafia 1'i alana vermezler. Yeni çıkanını alanlara eskisini verirler mi bilmiyorum ama.

Vermeleri mantıken saçma olur. Normal Mafia I'in [Definitive Edition olmayan hali] 34 TL. Mafia 1 Remake ise 234 TL gibi bir fiyatı var. Şirket bunu yaparak kendi kuyusunu kazmayı planlıyorsa ancak öyle yapabilir.

Merhabalar daha önce Mafia 2 almıştım ve Mafia 2 devintive Edition çıkınca bana ücretsiz bir şekilde geldi şimdi ben Mafia 1 alsam çıkacak olan oyun da bana ücretsiz gelir mi?

Hayır bedava gelmez yani oyunu beleşe almış olursun oyun 260 TL sen 35 TL'ye almış olursun yani 250 lirayı paşa paşa ödeyeceksin.

Geri
Yukarı