Mafia 1 vs Mafia Defintive Edition

İki oyunu da oynamış biri olarak direk Remake olanı oyna. Diğerini oynamana gerek yok.
Evet onu duydum dostum, heyecanla bekliyorum o bölümü :D
@Silinen üye @LordxVader @MrSecurity @PanzerTR hepinize cevaplarınız için çok teşekkürler. 2020 versiyonunu oynayacağım. Bu arada 2. oyunun da Remake'i var mı?

İkinci oyunun remake versiyonu mevcut ancak o kadar da bir fark yok iyi değil yani o kadar.

Hepsinin var.
Peki Mafia 3 Definitive Edition neden ki? Zaten yeni bir oyun o.

Mafia 1 Definitive Edition ortalama 9 saat sürüyor eğer benim gibi hikayeli oyunlarda süreye öenm veren birisi iseniz memnun etmeyecektir sizi onun dışında orijinal Mafia 1 oynanmalı bence yine de kanser olduktan sonra ulan ne bölümdü bee diyorsunuz.

Mafia 1 yarış görevi çok zor be.
Dostum o bölümü oynadım. Hiç zorlanmadım. Sadece ilk seferinde çok önde olduğum için artistlik yapayım derken takla attım. İkinci seferde bitirdim. Enis Kirazoğlu falan da çıldırmış, 6 seferde geçmiş. Ama belki yarış oyunlarına olan aşinalığımdandır. Eğlendim ben :)

Dostum o bölümü oynadım. Hiç zorlanmadım. Sadece ilk seferinde çok önde olduğum için artistlik yapayım derken takla attım. İkinci seferde bitirdim. Enis Kirazoğlu falan da çıldırmış, 6 seferde geçmiş. Ama belki yarış oyunlarına olan aşinalığımdandır. Eğlendim ben :)

Siz bulmaca oyunu yapan kişisiniz. Tabi zorlanmayacaksınız. Outlast-Among The Sleep oyunlarını 10 saatte bitirdim. 3 saat video'da kapıyı görmemişim. Bana kimse araba vermesin aman hocam. Çocukken GTA Vice City helikopter görevini çok kısa sürelerde bitirirdim. Ama bu yarış görevinde ki mekanikler insanı cringe ediyor.
çok önde olduğum için artistlik yapayım derken takla attım
Görevi inceledim. Kazanmanın en kolay yolu, hiçbir arabaya değmeden en öne geçip yarış sonuna kadar ilerlemek.

Son düzenleme:
Siz bulmaca oyunu yapan kişisiniz. Tabi zorlanmayacaksınız. Outlast-Among The Sleep oyunlarını 10 saatte bitirdim. 3 saat video'da kapıyı görmemişim. Bana kimse araba vermesin aman hocam. Çocukken GTA Vice City helikopter görevini çok kısa sürelerde bitirirdim. Ama bu yarış görevinde ki mekanikler insanı cringe ediyor.

Görevi inceledim. Kazanmanın en kolay yolu, hiçbir arabaya değmeden en öne geçip yarış sonuna kadar ilerlemek.
Doğru diyorsun, sektörde olmam mekaniklere kolay ısınmamı sağlıyor belki de :)

Oyun yapmak çok şey kazandırdı ama bir şey götürdü; artık ulan bunu nasıl yapmışlar, şu nasıl yapılır, bu nasıl modellenir diye sorgulamaktan oyuna tam odaklanamıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı