Mafia 1 vs Mafia 2 vs Mafia 3

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Halihazırda pozitifken Epic Games'te de indirim yakalamışken yeni bir oyun almaya karar verdim. Ve bu üç oyun arasında kaldım. Sizce hangisini satın almalıyım. Bir de Türkçe yaması olursa tadından yenmez.
Not: Hangisini alırsam alayım Definitive Edition versiyonunu alacağım.

Mafia 2 > Mafia 1 > Mafia 3.

Şimdi ilk oyunun D. E. Versiyonu harika.
2. oyunun kötü, ama aşırı rezalet değil. Bazı buglar ve 45 GB olması dışında oynanıyor yine.
3. oyunu yarıda bıraktım, cidden bir noktadan sonra sadece mekan ele geçirmeye dönüşüyor.

Ve bence tek başına 1'i alman yeterli olur. Ama 3'ünü de almak istiyorsan Trilogy'nin de olması gerek. Ona bakabilirsin.

Sorun varsa da sorabilirsin.

Definitive Edition ile klasik versiyonu arasında çok fazla grafik farkı var mı?

Hayır. Bazı textureler D. E.'de geliştirilmiş. Ama aşırı bir boyutta değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mafia 2 > Mafia 1 > Mafia 3.

Şimdi ilk oyunun D. E. Versiyonu harika.
2. oyunun kötü, ama aşırı rezalet değil. Bazı buglar ve 45 GB olması dışında oynanıyor yine.
3. oyunu yarıda bıraktım, cidden bir noktadan sonra sadece mekan ele geçirmeye dönüşüyor.

Ve bence tek başına 1'i alman yeterli olur. Ama 3'ünü de almak istiyorsan Trilogy'nin de olması gerek. Ona bakabilirsin.

Sorun varsa da sorabilirsin.

2. oyunun D. E versiyonundaki eksikler nelerdir?
Oyunların hikayesi arasında bağlantı var mı?
2. ve 1. oyunun Türkçe yaması var mı?

2. oyunun D. E versiyonundaki eksikler nelerdir?
Oyunların hikayesi arasında bağlantı var mı?
2. ve 1. oyunun Türkçe yaması var mı?

2. oyunun D. E. Versiyonu buglar ile dolu, boyutu orijinal oyundaki gibi 6 GB yerine 45 GB. O Mafia temasını sağlayan atmosfer kaldırılmış, oyunu daha renkli hale getirmişler. Ve pre-rendered cutscenelerde yanlış hatırlamıyorsam şöyle film efekti yoktu.

İlk oyun ile 2. oyun arasında bir bölümde var. İlk oyunun son sahnesini, 2. oyunun da bir kısmında görüyoruz. 3. oyunda da vito ve leo karakterleri var, aslında vitonun hikayesinin devam ettirilmesi hoş ama yerine başkasını getirseler bir şey değişmezdi.

Türkçe yama işini maalesef bilemeyeceğim. Orijinal oyunlarda Türkçe yama kullanmıştım, ama D. E. Versiyonları konsolda oynadığımdan yama işine bakamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı