Mafia 1 vs Mafia 2 vs Mafia 3

Mafia 1 başyapıttır, 2 ise onun çok güzel devamı. 3 ise ucubenin teki. 2002 yapımı orijinal Mafia bile mekaniklerde 3'ü tokatlıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mafia 2 şuan bile oynasan tadından yenmez. Ben geçen sene bitirmiştim ve o kadar güzeldi ki hala tadı damağımda. Sistemim kaldırsa büyük ihtimalle Mafia 1 ve 2'nin Definitive versiyonlarını da alıp oynardım.

Definitive alsak o sıkıntı ortadan kalkar mı?

Kalkar, D. E.'nin mekanikleri modern ve Mafia 3 seviyesinde. Oynarken rahatsız etmeyecektir.

İlk oyunun çatışma mekanikleri iyi aslında, Dost'un dediği gibi çatışmaların kendisi oyunu çile eden kısım. Yaya kontrolleri rezalet ama alışılır, araç sürme mekanikleri kişiye göre değişir. Ben sevmiştim mesela.

Merhaba. Halihazırda pozitifken Epic Games'te de indirim yakalamışken yeni bir oyun almaya karar verdim. Ve bu üç oyun arasında kaldım. Sizce hangisini satın almalıyım. Bir de Türkçe yaması olursa tadından yenmez.
Not: Hangisini alırsam alayım Definitive Edition versiyonunu alacağım.

Ben Mafia 2 diyorum.

Bana gore acik ara en iyisi 2. oyun. İlk indirdiğimde hiç oyun oynamayan abimle bile defalarca bitirmiştik. 1. oyunun yenilenmis hali güzel ama beni sıktı yarıda bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı