Mafia 2 çöküyor

emr0

Hectopat
Merhaba, bugün Steam'den Mafia 2 oyununu indirdim fakat her 5 dakikada bir hata vermeden oyundan atıyor ve atarken başlangıçtaki küçük resim çıkıyor. Tüm driverlerimin güncel olduğunu düşünüyorum.

Görseldeki konumu acip exe. dosyasini bulun ve görselini paylasin. Oyun Mafia 2 ise neden Mafia 2 degil de Mafia 1 olarak görünüyor onu merak ediyorum. Zira konuda bahsi gecen hatayi Mafia 2'de yasayana rastlamadim.

Burada da görebileceginiz üzere Mafia 2 Classic dosyasi mafia2.exe olarak geciyor. Mafia 1 ise Mafia/game.exe olarak gecmekte. Sizin paylastiginiz konumda da Mafia/game.exe yaziyor. Nasil oluyor da Mafia 2'de bu hatayi aliyorsunuz merak ediyorum.

PC yazan klasöre girin. Orada exe. Dosyası bulunuyor. Ona sağ tıklayıp özelliklere girince konumunu göstermesi lazım.

Mavi ekran sorunu ne oldu?

Özelliklerde ki dosya konumundan mı bahsediyorsunuz mavi ekran sorunu için minidump dosyasını atamamışım tekrar atayım mı?

Paylaşın da, herkese açık paylaşın. Daha önce paylaştığınız dosyaya izinsiz erişilemiyor.

Bu arada Mafia 1 sisteminizde kurulu mu? Eğer kurulu değilse konum konusunu kapatabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…