Mafia 2 çöküyor

emr0

Hectopat
Merhaba, bugün Steam'den Mafia 2 oyununu indirdim fakat her 5 dakikada bir hata vermeden oyundan atıyor ve atarken başlangıçtaki küçük resim çıkıyor. Tüm driverlerimin güncel olduğunu düşünüyorum.

Kanka dediğin şey teknik olarak nasıl mümkün olabiliyor. Bayağı şaşırtıcı.
Steam'in verdiği kodlar bazen hatalı çıkabiliyor. Ondan dolayı aslında.

Maalesef daha girmedim yarın gireceğim tekrar ya da bugün gece girebilirim giremezsem yarına kalır ayrıca ekran kartını güncelledim.

Nasıl yani hangi kodlar?
Sen oyunu satın alırken steamin sistemlerindeki kayıtlarda bulunun oyun keyleri sayesinde aktifleşiyor. O kodlar hatalı çıkabiliyor böyle sorunlar yaratıyor. Sadece bende değil bir kaç arkadaşımda da oldu bu hata. Sorunu biz böyle çözüyorduk.

Sen oyunu satın alırken Steam'in sistemlerindeki kayıtlarda bulunun oyun keyleri sayesinde aktifleşiyor. O kodlar hatalı çıkabiliyor böyle sorunlar yaratıyor. Sadece bende değil birkaç arkadaşımda da oldu bu hata. Sorunu biz böyle çözüyorduk.

Öyle mi nasıl çözdünüz acaba anlatır mısınız?

Ayrıca @reptile @Timucin_34 bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine birkaç driveri yeniden kurmamı söyledi yarın deneyeceğim buraya tekrar yazarım konuya ilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Ayrıca @reptile @Timucin_34 bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine birkaç driveri yeniden kurmamı söyledi yarın deneyeceğim buraya tekrar yazarım konuya ilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Bildiğin oyunu iade ettim paramı aldıktan sonra tekrar satın aldım o kadardı. İkisinde de öyle çözüldü sorun. Ama arkadaşının tavsiyesini de dene. Olmazsa benim anlattığımı yap. Baktın yine olmuyor en kötü formatla tekrar kur her şeyi. Ama formata kadar gitmez.

Bildiğin oyunu iade ettim paramı aldıktan sonra tekrar satın aldım o kadardı. İkisinde de öyle çözüldü sorun. Ama arkadaşının tavsiyesini de dene. Olmazsa benim anlattığımı yap. Baktın yine olmuyor en kötü formatla tekrar kur her şeyi. Ama formata kadar gitmez.

Tamamdır birazdan deneyeceğim bilgilendiririm.

Bir kez daha gireyim dedim oyundan attı ben oyunu 31 Ağustos'ta almıştım iade kabul ederler mi sizce?

Bir kez daha gireyim dedim oyundan attı ben oyunu 31 Ağustos'ta almıştım iade kabul ederler mi sizce?

Kabul edilmedi iade ne yapmam gerekiyor sizce.

Son düzenleme:

Kabul edilmedi iade ne yapmam gerekiyor sizce.
Türkçe yama kullanıyor musun? Kullanıyorsan ondan kaynaklı olabilir yamayı kaldırıp tekrar denesene kanka.

Türkçe yama kullanıyor musun? Kullanıyorsan ondan kaynaklı olabilir yamayı kaldırıp tekrar denesene kanka.

Yama kullanmıyorum ben şahsen DLC'ler yüzünden olduğunu düşünüyorum ill DLC'leri kullandığımda özellikle kıyafetler yamuktu ve arabalara çarpınca FPS düşmesi oluyordu sizce DLC'den dolayı olabilir mi?

Yama kullanmıyorum ben şahsen DLC'ler yüzünden olduğunu düşünüyorum ill DLC'leri kullandığımda özellikle kıyafetler yamuktu ve arabalara çarpınca FPS düşmesi oluyordu sizce DLC'den dolayı olabilir mi?
DLC'lerden kaynaklı bir sıkıntı olabilir ama ben de DLC'ler ile defalarca oynamıştım bir sıkıntı olmamıştı. Oyunu daha önce silip yeniden yüklemişsindir diye hiç söylemedim zaten. Definitive Edition versiyonu var ise onu deneyebilirsiniz. Mafia 2 satın almış olanlara bedava verilmişti yanlış hatırlamıyorsam. Güncelleyerek düzelttiler eskisi gibi bug'lı bir sürüm değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı