Mafia 2 Definitive Edition %100 Türkçe Yama

Ben bunu indirip kurduktan sonra bilgisayarım kendi kendine komut sayfasına girmeye başladı ve bazen kendi kendine mouse imlecinde mavi halka dönüyor sizce virüslü olabilir mi bu site ?yama çalışıyor bu arada.

Ben bunu indirip kurduktan sonra bilgisayarım kendi kendine komut sayfasına girmeye başladı ve bazen kendi kendine mouse imlecinde mavi halka dönüyor sizce virüslü olabilir mi bu site ?yama çalışıyor bu arada.

İndirmeden önce dosyayı virüs total ve virüs programıyla taratman lazımdı ayrıca şüphen varsa bilgisayara tarama yap virüs programıyla.

Salt okunuru nereden yapacağız.

Yama güncelliğini yitirmiş. Sanırım oyuna bir güncelleme geldi. Bir çok yerde "undefinied text ID" olarak görünüyor yazılar.

Oyun sonradan güncelleme aldıysa bu dediğiniz muhtemel. Konu içerisinde farklı bir yama vardı ve o sorununun onda olmadığı söyleniyor. Onu deneyebilirsin. Eğer onda yoksa olmadı onu konuya ekleteyim artık.

Oyun sonradan güncelleme aldıysa bu dediğiniz muhtemel. Konu içerisinde farklı bir yama vardı ve o sorununun onda olmadığı söyleniyor. Onu deneyebilirsin. Eğer onda yoksa olmadı onu konuya ekleteyim artık.
O yama içinde aynı durum geçerli.

Kullanabilecegimiz yama yok mu Mafia 1-2-3 için (Steam)

Merhaba,
Yandex'e giriş yaptım ama bu şekilde hata veriyor alternatif indirme linki var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…