Mafia 2 Definitive Edition %100 Türkçe Yama

Oyuna güncelleme hiç geldi mi. büyük bir güncelleme geldiğini duymamıştım. Ana oyunda bir sıkıntı yok onu oynadım bitirdim ancak DLC'lerin alt yazılarının tamamı hata veriyor.

@Penetrator God Sorunu çözdüm. Buradan indirdiğim yamayı sildim.

Bu siteden yamayı indirdim. Bu yama çalışıyor DLC'lerle beraber. Oyuna yama kuracak arkadaşlarda buradan indirmesinler üstteki siteden indirsinler oradaki yamada sıkıntı yok. Buradaki yama DLC'lerde sıkıntı çıkarıyor.

Ben bunu indirip kurduktan sonra bilgisayarım kendi kendine komut sayfasına girmeye başladı ve bazen kendi kendine mouse imlecinde mavi halka dönüyor sizce virüslü olabilir mi bu site ?yama çalışıyor bu arada.

Ben bunu indirip kurduktan sonra bilgisayarım kendi kendine komut sayfasına girmeye başladı ve bazen kendi kendine mouse imlecinde mavi halka dönüyor sizce virüslü olabilir mi bu site ?yama çalışıyor bu arada.

İndirmeden önce dosyayı virüs total ve virüs programıyla taratman lazımdı ayrıca şüphen varsa bilgisayara tarama yap virüs programıyla.

Merhaba,
Yandex'e giriş yaptım ama bu şekilde hata veriyor alternatif indirme linki var mı?

1700137611072.png

Yeni konular

Geri
Yukarı