Çözüldü Mafia 2 Definitive Edition Save Failed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gilgamesh03

Hectopat
hata.png

Oyun başındaki maymuncuk satın alıp maymuncuğu test ederken dükkanda işi başardıktan sonra karşıma bu hata çıktı ve sanki o kısmı hiç yapmamışım gibi sayıyor yani görevi tamamladım ama oyun tamamlamışım gibi bir tepki vermiyor ve ilerlemiyor öyle hala yapmamı bekliyor joe ve dükkan satıcısı yeniden deneyi de kabul etmiyor soldakini seçince de dediğim sorun ortaya çıkıyor kayıt edemiyor sorunun çözümünü bilen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu hortlatmış olacağım ama bu sorunla karşılaşan arkadaşlar aşağıdaki adımları uygulasın sorun çözülecektir;
(Windows 10 için)
  • Virüs ve Tehdit Koruması'na girin
  • Fidye yazılımına karşı koruma'nın altında Fidye yazılım korumasını yönet'e tıklayın
  • Denetimli klasör erişimi ile bir uygulamaya izin ver'e tıklayın
  • İzin verilen bir uygulama ekle diyip Mafia II Definitive Edition.exe'yi ekleyin.Adsız.png
Konuyu hortlatmış olacağım ama bu sorunla karşılaşan arkadaşlar aşağıdaki adımları uygulasın sorun çözülecektir;
(Windows 10 için)
  • virüs ve tehdit koruması'na girin
  • fidye yazılımına karşı Koruma'nın altında fidye yazılım korumasını yönet'e tıklayın
  • denetimli klasör erişimi ile bir uygulamaya izin Ver'e tıklayın
  • izin verilen bir uygulama ekle deyip Mafia II Definitive Edition.exe'yi ekleyin.Eki Görüntüle 732567

Bu yöntemi ilk defa burada görüyorum ilk fırsatta deneyeceğim aldığım sonucu burada paylaşırım.
(Windows 10 için)
  • Fidye yazılımına karşı koruma'nın altında Fidye yazılım korumasını yönet'e tıklayın
  • İzin verilen bir uygulama ekle diyip Mafia II Definitive Edition.exe'yi ekleyin.Eki Görüntüle 732567
Dediğin yöntemi denedim ve olmadı.

Son düzenleme:
Genel bir sorun var. Güncelleme gelmeden kesin bir çözüm geleceğini sanmıyorum.

Bunu deneyebilirsiniz, bazılarında işe yaramış:
  • C:'de "Documents" adıyla yeni bir klasör oluşturun.
  • Bu yolu takip edin: C:\Users\X. X: kullanıcı adınız.
  • Belgeler klasörüne sağ tıklayıp konum sekmesine gelin. Taşı'ya bastıktan sonra C:'de oluşturdugumuz "Documents" klasörünü seçin uygula deyip işlem tamamlanınca tamam deyip çıkın.

(Windows 10 için)
  • İzin verilen bir uygulama ekle diyip Mafia II Definitive Edition.exe'yi ekleyin.Eki Görüntüle 732567
Söylenenleri yapıp bir de yönetici olarak çalıştırdım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Geri
Yukarı