Mafia 2 demo Steam'da nasıl alınır?

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Arkadaşlar biraz karışık bir soru olacak, Steam'da Mafia 2 D. E var, acayip fazla fiyat biçip koymuşlar, ve eski oyunla arasında fark yok.
Ben de demosunu indirmek istiyorum, Mafia 2 demo çıkıyor ama tıklayınca Mafia 2 classic sayfası açılıyor, bu classic demo mu değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Demoyu oynama şansınız maalesef bulunmamakta. Her ne kadar korsana destek vermesek bile oyunu korsan şekilde deneyip beğenirseniz satın alabilirsiniz. Veya oyunu satın alıp beğenmezseniz iade edebilirsiniz.

Mafia 2'nin klasik halini bile, D.E. halini almadığınız takdirde oynayamıyorsunuz. Demo da kaldırılmıştır.
Çok gereksiz fiyat yazmışlar oyuna, elim varmıyor satın almaya.

Şiir oldu.
Demoyu oynama şansınız maalesef bulunmamakta. Her ne kadar korsana destek vermesek bile oyunu korsan şekilde deneyip beğenirseniz satın alabilirsiniz. Veya oyunu satın alıp beğenmezseniz iade edebilirsiniz.
Korsan sitelere pek güvenim kalmadı, galiba burada site belirtmek de yasak.

Ben almıştım bir ara, hala duruyor, oynayabiliyorum.

Şöyle yapmıştım, bir adet widget hala duruyordu mağaza sayfası üzerinden kaldırılmasına rağmen demo olanı, bastım yükle tuşuna, Steam'e attı, yükledim ve kütüphaneme ekledi. Classic sürümün Demo'su. O widget'ın linkini bir daha bulamadım ancak ben böyle yapmıştım 5-6 ay önce.
1607194791294.png

Çok gereksiz fiyat yazmışlar oyuna, elim varmıyor satın almaya.

Şiir oldu.

Korsan sitelere pek güvenim kalmadı, galiba burada site belirtmek de yasak.
Az önce baktım ve Demo'su kaldırılmış. Klasik hali ile D.E. hali de beraber satılıyor bu yüzden de fiyatı tuzlu. Sadece klasik halini oynamak isteyenler için ayrı bir fiyat sunmamaları doğru değil.

Bu durum ile alakalı bir konu açmıştım:

Ben almıştım bir ara, hala duruyor, oynayabiliyorum.

Şöyle yapmıştım, bir adet widget hala duruyordu mağaza sayfası üzerinden kaldırılmasına rağmen demo olanı, bastım yükle tuşuna, Steam'e attı, yükledim ve kütüphaneme ekledi. Classic sürümün Demo'su. O widget'ın linkini bir daha bulamadım ancak ben böyle yapmıştım 5-6 ay önce.
Eki Görüntüle 766449
Bende de aynı şekilde demo yazısı var ama basınca Mafia 2 Classic ekranına atıyor.

Bir şekilde demosunu bulsan dahi oynayamayacaksın adı üstünde demo. Kısıtlı sürüm.
Çok uzun zaman geçti üstünden, bir eskileri yad etmek istedim de fiyatı resmen çakmışlar.
Eki Görüntüle 766453
10 dakika free roam ve 1 adet özel görev sunuyor. Widget'ı bulamadım, nasıl yapabilirim bilmiyorum.
Korsandan başka çözüm bırakmıyorlar hocam, iki ışıklandırma yapmışlar fiyat 3-5 kat olmuş, bari eski sürümü ayrı fiyattan koyun.

Geri
Yukarı