Mafia 2 Klasik Versiyonu Nereden Bulabilirim?

2K gibi paragöz bir firmanın böyle bir şey yapmasına inanamadım doğrusu. Oyun çıkalı 1 ay olacak ve ilk defa duyuyorum. Umarım doğrudur.
Yeni Mafia oyunlarından hiç beklentim yok. Hangar 13 Mafia III'de yaptığı gibi yine bir kaos çıkaracak... Keşke Mafia'nın remaster oyununu 2K Czech yapsaydı.

Yeni Mafia oyunlarından hiç beklentim yok. Hangar 13 Mafia III'de yaptığı gibi yine bir kaos çıkaracak... Keşke Mafia'nın remaster oyununu 2K Czech yapsaydı.
Keşkeee, 2K oyun 1 yıl geç kaldı diye koca bir seriyi mahvetti. Halen daha devam ediyorlar. Gözlerim 2K Czech'i arıyor ama yok :/

Kütüphanesinde Mafia 2 olan bir arkadaşınız ile Aile Kütüphane Paylaşımı yapabilirsiniz.
Başka bir yolu yok sanırım.

10 Yıllık oyun ve çöp bir remaster asla 200TL etmez. Paranızı kaptırmayın.

Kütüphanesinde Mafia 2 olan bir arkadaşınız ile Aile Kütüphane Paylaşımı yapabilirsiniz.
Başka bir yolu yok sanırım.

10 Yıllık oyun ve çöp bir remaster asla 200TL etmez. Paranızı kaptırmayın.
Haklısınız. Zaten pek bir değişiklik yok Definitive ve Classic arasında. Yani boşuna para vermeyin, Mafia I bir yıkım olmazsa deneyeceğim. Tabii yeni bilgisayarım olunca... :D

Maalesef korsandan başka çare yok. Ben kötü bir remastered'a 200 TL vermem.
Mafia 1'den ümitliyim. Mafia 3'ün asıl problemi kendini tekrar etmesiydi. Mafia 1 kendini tekrar etmez diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Epic Games'te şuan bu fiyattaysa Steamde de herhangi bir indirimde o fiyata düşüceğini düşünüyorum. Steam'in yükleme performansından dolayı ben Steam'i bekleyeceğim. Epicte Fortnite'a gelen 10Mb olan güncellemeyi 1 saatte yaptığımı biliyorum. Samsung 860 Qvo 1Tb kullanıyorum. sadece 10Mb güncelleme SSD'in 150gb Writen arttırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı