Mafia 2 zaten malumunuz, ülkemizde çok sevilen bir oyun. Lakin Türkçe yaması zamanında Take Two tarafından kaldırılmıştı. İnternette yine de Türkçe yama vardı lakin o yamayla kurulum yapmak zorlayıcıydı. Bu yüzden yamayı kurulumsuz yaptım. Ayrıca oyunun orijinal font boyutu çok küçük olduğundan yamanın font boyutunu biraz büyüttüm. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Ana Oyun Çevirmenleri:
Okan ŞEN (Venomtrk)
Tugay KARABAYIR (Dante)
Yücelen GÜNEŞ (Venomz)

DLC Çevirmeni:
Yücelen GÜNEŞ (Venomz)

Emeği Geçenler:
H3rdell (Destek)
Venomz (Programlama)​

Kurulum Notları:
-
Bu yama dosyası, oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçeye çevirmektedir.
- DLC yamasında "Jimmy's Vendetta" "Joe's Adventures" ve "Betrayal Of Jimmy" DLC'leri Türkçeye çevrildi.
- Oyunda kullanılan silah, araba, çete isimleri vb. özel isimler orjinaline sadık kalınarak İngilizce bırakıldı.
- Türkçe yamada argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. Bunu bilerekten yamayı kurunuz.
- RAR dosyası içindekilerini Mafia 2'nin bulunduğu dizine atmanız gerekmektedir.
- İşlem bittikten sonra oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.
- Türkçe yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. Yamada virüs bulunmamaktadır.

Empire Bay'in daha kaliteli gözükmesini sağlar.

Oyuna %100 save ve Free Ride modu ekler. Oyunu bitirmediyseniz önermem.

Mafia 2'den silinen çoğu şeyi ekler. En iyi moddur.

Oyuna yeni radyo müzikleri ekler.

Kaldırımların daha iyi gözükmesini sağlar.

Mafia 2'nin en kapsamlı grafik modudur.

Oyuna alternatif son ekler. Şahsen pek beğenmedim ama beğenenler çok diye ekledim.

Mafia 2'deki silah seslerini daha iyi hale getirir.

hocam sadece türkçe dublajı nasıl kaldırabilirim? ara sahnelerdeki diyaloglar bozuldu da

Geri
Yukarı