Mafia 2 uygulama başlatılamadı hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

Demyan Lukic

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Teknoloji Tutkunu
Öncelikle selamlar herkese. Uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum.
Buradaki ve internetteki tüm çözümleri denedim olmadı, bilgisayara format attım tekrar kurdum yine olmadı.
Oyun açılmıyor, farklı sitelerden toplamda 3 4 çeşit Mafia 2 indirdim hiçbiri çalışmadı. Net Framework, Visual C++, Direct X, grafik kartını güncelledim olmadı.
Oyunu ilk kurduğumda bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor hatası alıyordum, oyun dosyaları içinde crack vardı. Crack yapınca da düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum.
Hepsini kendi telefon internetimle indirdiğim için bir sürü GB boşa gitti. Oyunu silmeden önce size danışmak istedim ve Process Monitor ile kayıt oluşturdum.
Link burada: Logfile.rar

Umarım sorunum düzelir, teşekkür ediyorum.

Yine aynı hata mevcut. DX indirme aracını bahsettiğim dosyayı sildikten sonra indirip çalıştırdınız değil mi?

Adım adım gidelim, önce bahsettiğim dosyayı silip silindiğini gösteren bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Yine aynı hata mevcut. DX indirme aracını bahsettiğim dosyayı sildikten sonra indirip çalıştırdınız değil mi?

Adım adım gidelim, önce bahsettiğim dosyayı silip silindiğini gösteren bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

adımları aynen takip ettiğime eminim. isterseniz tekrar silip yükleyeyim?

Geri
Yukarı