Sürprizbozan Mafia 2'de Vito ve Tommy Angelo

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaisey

Centipat
Mafia 1'in sonunda da öldüğünü görüyoruz. Salieri sözünde durmadı ve Tommy'nin arkasından iş çevirmeye kalktı, onu soydu. Paulie ve Tommy kullanılıyordu. Oyunun ilk sahnelerinde Salieri uyuşturucu işine karşı olduğunu söylüyordu. Elmas diye kandırıp uyuşturucu çaldırdı. Tommy onu ele vermede haklıydı, iyi ki de yapmış. Salieri o olaylardan sonra içeri girdi, asıldığını duymuştum. Vito nasıl oluyor da Salieri'nin selamını iletebiliyor? Mafia 2'deki mafya elemanları Salieri'ye mi bağlılar?

Tam hatırlamıyorum fakat Vito bu işi başka biri aracılığıyla almıştı. Salieri ile doğrudan bir bağlantısı yok.

Mafia 1'in sonunda da öldüğünü görüyoruz. Salieri sözünde durmadı ve Tommy'nin arkasından iş çevirmeye kalktı, onu soydu. Paulie ve tommy kullanılıyordu. Oyunun ilk sahnelerinde salieri uyuşturucu işine karşı olduğunu söylüyordu. Elmas diye kandırıp uyuşturucu çaldırdı. Tommy onu ele vermede haklıydı, iyi ki de yapmış. Salieri o olaylardan sonra içeri girdi, asıldığını duymuştum. Vito nasıl oluyor da Salieri'nin selamını iletebiliyor? Mafia 2'deki mafya elemanları Salieri'ye mi bağlılar?

Salieri ailesinden birisi ihbar etmişti diye hatırlıyorum ve salierinin bağlantıları sayesinde falcone ailesine bu iş veriliyor. ve vito ve joe borç içinde oldukları için joe iş arıyordu ve falcone den bu işi alıyorlar.

Mafia 1'in sonunda da öldüğünü görüyoruz. Salieri sözünde durmadı ve Tommy'nin arkasından iş çevirmeye kalktı, onu soydu. Paulie ve Tommy kullanılıyordu. Oyunun ilk sahnelerinde Salieri uyuşturucu işine karşı olduğunu söylüyordu. Elmas diye kandırıp uyuşturucu çaldırdı. Tommy onu ele vermede haklıydı, iyi ki de yapmış. Salieri o olaylardan sonra içeri girdi, asıldığını duymuştum. Vito nasıl oluyor da Salieri'nin selamını iletebiliyor? Mafia 2'deki mafya elemanları Salieri'ye mi bağlılar?
Öncelikle hayır Vito ve Joe, Salieri'ye bağlı değiller. Falcone ailesine bağlılar. Joe para bulmak için iş ararken Salieri'nin adamlarına denk gelir ve Tommy'i öldürmeye giderler.

Geri
Yukarı