Mafia 3 geliyor mu?

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Hepimizin bildiği gibi mafya serisi cidden saygıyı hak edecek bir seri. Uzun zamandır mafya 2 oynuyordum. mafya 1 i grafik bakımı ile oynamıyordum. Çokta haksızlık etmişim. Hayatım da böyle iyi bir hikaye görmedim. Özellikle adamlar 2002 de 2010 da çıkaracakları Mafya 2 den mesaj vermişler. Vito ile Joe geliyor adamı vuruyor. Aynı yer, aynı araba. Bildiğimiz adamlar bize gelecek oyunu göstermiş. Benim sorum şu Mafya 3 geliştiriliyor işte karakterler alındı daha kesin bir bilgi yok. Mafya 2 de ilk oyunda olduğu gibi bize bir mesaj verdi mi ? oyunu 2-3 kez bitirdim ben bir şey göremedim tek düşündüğüm son sahne Joe ölümdü ? kaldı mı ?bundan hariç bir mesaj vb bir şey var mı ?

Oyunu bilgisayarım yetersiz olduğu için oynayamadım. Ama oyunun oynanış videolarını beğenerek izliyorum. Mafia 3 çıkacak söylentisi vardı , ne kadar doğru bilemiyorum.

Mafya 3 en fazla 2 seneye duyurulur. Oyun çıkalı 4 yıl oldu zaten. Benim sorum Mafya 1 deki gibi bir mesaj var mı ? Mafya 2 de.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı