Mafia 3 için Türkçe Yama Beklenmeye Değer mi?

Melih Sinan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Mafia serisinin hayranıyım. Mafia I ve Mafia II'yi bitirdim ve hikayelerini çok sevdiğim için her ne kadar hayal kırıklığı olsa da Mafia III'ü de oynamak istiyorum. Sırf seriyi devam ettirebilmek için. Beğenilmeyen bir oyun olduğunu biliyorum ama seriyi devam ettirmek istiyorum. Türkçe yama çok gecikti ve daha da gecikecek gibi gözüküyor. Öyle iyi bir İngilizcem yok. Sizce öyle de oynanır mı, hikayeyi öyle de anlayabilir miyim?

Bence de herkes öyle diyor zaten ama ben seriyi devam ettirmek istiyorum amacım o. Bence Far Cry 4'de Assasin's Creed'in birçok oyununda ve Battlefield 4'de oldupu gibi Mafia'nın da dördüncüsü çıkarsa üçte ki rezaleti unutturacağına eminim. Tek derdim Türkçe yamasız sorun yaşar mıyım? Senaryo ne kadar kötü olursa olsun ben hikayenin içinde olmak istiyorum.

İade rekoru kıran oyuna neden yamasını çıkarsınlar ki?
Çıkacağını hiç sanmıyorum bitireceksen şimdi bitir..

Yama çıkıcak yakın bi zamanda ama malasef mafia 4 çıkmıycak.

Çıksa bile çöp hangar13 veya 2kczech yapmasın.. Biz illusion softworks'ü istiyoruz

İade rekoru kıran oyuna neden yamasını çıkarsınlar ki?
Çıkacağını hiç sanmıyorum bitireceksen şimdi bitir..
Şu an yama çalışması sürüyor %49'da ama gecikecek gibi duruyor

Çıksa bile çöp hangar13 veya 2kczech yapmasın.. Biz illusion softworks'ü istiyoruz

4'ün çıkmayacağı ile ilgili bir bilgi geldi mi?

Şu an yama çalışması sürüyor %49'da ama gecikecek gibi duruyor

4'ün çıkmayacağı ile ilgili bir bilgi geldi mi?

4'ün çıkmayacağı bilgisine gerek yok çünkü 3. oyuna 7 yıl bekledik ve tamamen bir çöp geldi şirkette kendi aralarında çok sıkıntı çıkıyor örneğin mafia 3 geliştirenler ilk başta mafia 1 le 2'nin yapımcılarıydı sonra şirket dağıldı ve tamamen yeni bir stüdyo açıldı hangar 13 diye daha önce mafia oyunlarında olmayan insanlara verildi yani yapılsa bile çok fazla sıkıntılar çıkıyor çıkıcağını sanmıyorum.

4'ün çıkmayacağı bilgisine gerek yok çünkü 3. oyuna 7 yıl bekledik ve tamamen bir çöp geldi şirkette kendi aralarında çok sıkıntı çıkıyor örneğin mafia 3 geliştirenler ilk başta mafia 1 le 2'nin yapımcılarıydı sonra şirket dağıldı ve tamamen yeni bir stüdyo açıldı hangar 13 diye daha önce mafia oyunlarında olmayan insanlara verildi yani yapılsa bile çok fazla sıkıntılar çıkıyor çıkıcağını sanmıyorum.
Anlıyorum teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı