Mafia 4 geliyor olabilir mi?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Habere göre Mafia 3'ün senaryosunu yazıp Mafia serisini bitiren Haden Blackmann hangar 13'den ayrılmış. Yerine nick baynes geçmiş. Ancak yeni müdür de açık dünya tarzı yapmak istiyor. Mafia 3'ün en büyük falsolarından biri hikaye odağından çıkıp açık dünya oyununa dönüşmesiydi. Doğrusunu söylemek gerekirse ürkütücü bir şey. Son olarak oyun iddialara göre Unreal Engine 5 ile geliştirilecek. Bana göre Mafia'nın kendi motoru yeterince gerçekçiydi. Bu olay da sistem gereksinimlerinin tavan yapmasına yol açabilir. Benim isteğim ise umarım İtalyan mafyası temasına geri dönülür ve karakter halktan biri olur. Bu seriye Terminator karakter iyi gitmiyor. İlk iki oyunda her şeye sıfırdan başlıyorduk ve o olay cidden iyiydi. Amerikan rüyası olması şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık dünyaya önem verilirse ikinci bir Mafia 3 vakasına hazır olalım. Açıkçası Hangar 13 Mafia 1 Definitive Edition ile mükemmel bir iş çıkarttı ama yine de Mafia 4’ten beklentilerim düşük olur.

3 felaketinden sonra 1 ve 2'ye yakın bir next-gen oyunu iyi gider. Definivite edition olanların nasıl sevildiğini de gördü şirket bence hata yapmazlar.

Son olarak oyun iddialara göre Unreal Engine 5 ile geliştirilecek. Bana göre Mafia'nın kendi motoru yeterince gerçekçiydi. Bu olay da sistem gereksinimlerinin tavan yapmasına yol açabilir.

UE5 muhteşem bir motor, Mafia'nın kendi motoru dahil şu ana kadar tüm gördüklerimizden çok daha üstün. Sistem gereksinimleri bu saatten sonra tüm motorlar tarafından hoplatılacak buna pek çare yok. Mafia UE5 kullanmasa gelip başka AAA oyun kullanacak veya bu düzeyde motorunu yükseltecek.

Ya ne açık dünyası adam gibi hikaye oyunu yapın artık. Ve beyaz karakter yaparlar umarım.
@Alex Casey hocam ırkçılık değil bu arada o yüzden inanılmaz bıraktınız her halde mafia dediğin beyaz olur o yüzden yazdım.
Hocam mafya olacaksa italyan olsun ya siyahi karakterler asker veya macera oyunlarına gider. İlla olacaksa bile siyahiler çete üyesi olurlar GTA SA gibi. Siyahilerin mafya ile işi ne?
3 felaketinden sonra 1 ve 2'ye yakın bir next-gen oyunu iyi gider. Definivite edition olanların nasıl sevildiğini de gördü şirket bence hata yapmazlar.

UE5 muhteşem bir motor, Mafia'nın kendi motoru dahil şu ana kadar tüm gördüklerimizden çok daha üstün. Sistem gereksinimleri bu saatten sonra tüm motorlar tarafından hoplatılacak buna pek çare yok. Mafia UE5 kullanmasa gelip başka AAA oyun kullanacak veya bu düzeyde motorunu yükseltecek.
Hocam bu Matrix oyununda RX 6600 ve RTX 3060 bile zorlanıyor. Oyunun satış rakamlarını olumsuz etkiler bu iş.

Hocam bu Matrix oyununda RX 6600 ve RTX 3060 bile zorlanıyor. Oyunun satış rakamlarını olumsuz etkiler bu iş.

O yalnızca şehir demosu, optimizasyonu yapılmamış bir durumda. Gördüğün gibi grafik gücü 5700 XT ayarında olan PS5'te herhangi bir sıkıntı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O yalnızca şehir demosu, optimizasyonu yapılmamış bir durumda. Gördüğün gibi grafik gücü 5700 XT ayarında olan PS5'te herhangi bir sıkıntı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu da bana baya bir acayip geliyor neden PC sürümü için alelade bir optimizasyon yapılmış ki?

Valla 4 gelecekse, mafia 1 gibi hikayesi güzel olsun, villa sahnesi var hatta, yatak odasına girince kadın konuşuyor başta, o tarz güzel içerikler ekleseler oyuna tadından yenmez.

Geri
Yukarı