Mafia Atmosferi Taşıyan Oyunlar

Aswadeus

Hectopat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
Bu atmosferde önerebileceğiniz güzel oyun var mıdır? Eski oyunları artık oynamaktan sıkıldım ve Mafia 3'ü de oynamakta tereddütteyim, sizce oynamalı mıyım, yoksa var mı bir öneriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
LA Noire de güzel de durma bir not defteri çıkarıp yazı yazıyor sevmeyip direk silmiştim bu yüzden. Bir de optimizasyonu biraz kötü geldi tam oturmamış gibiydi. Fakat mafya zamanlarını yaşatan atmosfere sahiptir.

@Aswadeus The Godfather 2 var bir denemeni tavsiye ederim. İlk oyunu da güzel ama grafikler çöp.

LA Noire de güzel de durma bir not defteri çıkarıp yazı yazıyor sevmeyip direk silmiştim bu yüzden. Bir de optimizasyonu biraz kötü geldi tam oturmamış gibiydi. Fakat mafya zamanlarını yaşatan atmosfere sahiptir.

@Aswadeus The Godfather 2 var bir denemeni tavsiye ederim. İlk oyunu da güzel ama grafikler çöp.
Tamamen katılıyorum optimizasyon problemi bir yana, ben dahil herkese de hitap etmeyen bi oyun. Sadece Mafia atmosferi taşıdığı için yazdım, tavsiye edeceğim oyunlarda yer almaz.

Tamamen katılıyorum optimizasyon problemi bir yana, ben dahil herkese de hitap etmeyen bi oyun. Sadece Mafia atmosferi taşıdığı için yazdım, tavsiye edeceğim oyunlarda yer almaz.
Godfather 2'yi oynadım ve maalesef bitiremeden sildim çünkü Mafia 3 gibiydi (eleştirilerine bakarak söylüyorum benziyorlar), L.A Noire ise çok zaman önce bitirmiştim maalesef. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı