Mafia DE'de GTX 1650 5% kullanılıyor

str1p3

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 570 8 GB
i5 9400F
Corsair 8GB x2
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1650 2 GB
İşlemci
R5 5600H 3.3 GHz
Merhaba, bilgisayar ekran kartının sadece yüzde beşini falan kullanıyor Mafia Definitive Edition gibi bir oyunda. Grafikleri maxa çekiyorum yine bir şey değişmiyor, ne yapmam gerek? Aşağıya ekran görüntülerini bırakıyorum.

Oyunda yüzde beş ve yüzde on iki arasında gidip geliyor ve laptoptan fena sesler çıkmaya başlıyor. Fanlardan...

Dosya Ekleri

• g1.png
    g1.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 35
  • g2.png
    g2.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 31
  • g3.png
    g3.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 31
  • g4.png
    g4.png
    47,2 KB · Görüntüleme: 24
  • g5.png
    g5.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba, bilgisayar ekran kartının sadece yüzde beşini falan kullanıyor Mafia Definitive Edition gibi bir oyunda. Grafikleri maxa çekiyorum yine bir şey değişmiyor, ne yapmam gerek? Aşağıya ekran görüntülerini bırakıyorum.

Oyunda yüzde beş ve yüzde on iki arasında gidip geliyor ve laptoptan fena sesler çıkmaya başlıyor. Fanlardan...
Oyun 40 Fps lerde Max ayarlarda oynuyorsanız değerler normal bence Rtx 3050 95W ile En yüksekte Fps değerleri 50 60 civarlarıydaydı bence 1650 için normaldir.

Yanlış GPU bakıyorsunuz.

Yanlış GPU bakıyorsunuz.
Şimdi farkettim hocam teşekkürler şu değerler normal midir? FPS 30 sabitledim ve ayarlar en düşükte şimdi ayarları yükseye çekip FPS sabitlemesini kapatacağım.

Dosya Ekleri

• g6.png
    g6.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı