MAFIA: Definitive Edition %100 Türkçe Yama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok sağ ol çözdüm olayı. Yarın benim gibi yapamayan arkadaşlar için. İndirdiğimiz dosyayı aynı adda olan olan dosyaya direkt atmayın. Hedefteki dosyaları değiştir deyin öyle çalışacaktır.

Yama hala çalışıyor bılgınıze. Cogu kısı farklı seyler yazmıs bu yuzden ılk denememde yapamadım. Yapmanız ıçın:
Yukledıgınız yama sds_retail isminde olacak.

Bu dosyayı Mafia oyununun common dosyasına atmanız gerekıyor yanı oyun dosyasının içine.

Gidip de sds_retail içine atarsanız olmuyor.

Dosyayı atmaya calısırken soruyor sıze bu dosyadan zaten var diye. Siz orada "hedefteki dosyaları değiştir" yapacaksınız ve kapatıp bırakacaksınız bu kadar.

Yama klasöründe ki sds_retail dosyasının içindekileri oyun dosyasındakilerle değiştirdim. Yama şu an çalışıyor. Direkt sds_retail dosyasını mı oyun klasörüne atacağız içindekileri mi yukarıdaki arkadaşlarında herhangi bir bilgisi yok. Yamayı paylaşanda yazmamış.

Yama klasöründe ki sds_retail dosyasının içindekileri oyun dosyasındakilerle değiştirdim. Yama şu an çalışıyor. Direkt sds_retail dosyasını mı oyun klasörüne atacağız içindekileri mi yukarıdaki arkadaşlarında herhangi bir bilgisi yok. Yamayı paylaşanda yazmamış.

50 kere yazdım konu içerisinde. Okudukları şeyi bile anlamayan kişiler var burada arkadaş. Zaten indirilen dosyaya bakıp ardından oyunun ana klasörüne baktığınız zaman bile bu sonuca varılabilir. Neyi bu kadar karmaşık buluyorsunuz anlamadım gitti. Ayrıca yazdığın şeyin ikisi de aynı sonuca çıkıyor yahu.

ellerine sağlık dostum süper yama

Geri
Yukarı