Mafia Definitive Edition Molotov Party görevinde molotov alınmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

M A T I Z

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, Mafia Definitive Edition oyununun molotov party görevinde sorun yaşıyorum ne yaptıysam molotov alamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arabayı küçük “park meydanı” içinde belirli bir konuma getirmelisiniz. Sıraya girin ve bir saniye orada oturun, eğer doğru şekilde içindeyseniz Paulie dışarı çıkacak ve sonra çıkıp görevi ilerletebilirsiniz. Ben de aynı sorunu yaşadım.

Arabayı küçük “park meydanı” içinde belirli bir konuma getirmelisiniz. Sıraya girin ve bir saniye orada oturun, eğer doğru şekilde içindeyseniz Paulie dışarı çıkacak ve sonra çıkıp görevi ilerletebilirsiniz. Ben de aynı sorunu yaşadım.
arabayı belirtilen yere getirdim hizalı bir şekilde aracı parkettim çizgilerden baz aralarak,paulie dışarı indi zaten görev ilerledi lâkin herşey iyi güzel gitmesine rağmen molotov u alamadım sıkıntı orda :).
Ben daha dün oynadım bu görevi. Oyununuz korsan mı acaba?
Evet korsan.

Arkadaşlar merhaba, Mafia Definitive Edition oyununun molotov party görevinde sorun yaşıyorum ne yaptıysam molotov alamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fırlatma tuşu ile atabilirsin biliyorsun değil mi? O da "G" tuşu

Oyunun orijinalini edinip aynı sorunu yaşarsanız burada konu açın. Yardımcı olalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı