Mafia: Definitive Edition Tahmini Kırılma Vakti

Her oyunda aynı sürümü kullanmıyorlar ki. Biri kırıldığında nasıl kırdıklarını öğrenip yeni sürümlerde önlemini alırlar, zor bir şey değil.
Önlem almak da zor iş, tersine mühendisliğin tersine mühendisliğini yapıp ona göre mühendisliğini geliştirmen gerekiyor. Aslında temel yapı kırıldıktan sonra zor olmaz, her oyun için farklı dediğimiz şey biri portakalsa diğeri elma değil biri portakalsa öbürü de daha sarımsı portakal.

RDR 2 vakası olacağını düşünmüyorum. Rockstar gibi kendine has özel bir koruma kullanmıyor ancak Denuvo yine de kırılması zorlu bir koruma. Benim tahminim 4 ay civarı.

@Artorias74
Oyun hiç cracklenmedi crack'i de bulunmuyor haliyle. Crack'in amacı oyunu oynanabilir hale getirmek senin dediğin halde boş yere crack yapılmış oluyor anlamsız.

@Artorias74
Oyun hiç cracklenmedi Crack'i de bulunmuyor haliyle. Crack'in amacı oyunu oynanabilir hale getirmek senin dediğin halde boş yere crack yapılmış oluyor anlamsız.

Oyunu cracklemek demek DRM korumasını kaldırmak demek, CPY sitesinde bulunuyor Crack'i fakat Online bağlantı zorunlu olduğu için oynayamıyorsun. Oyunu internet bağlantısı zorunlu olmadan çalıştırmak için oyunun dosyalarını en baştan kodlaman gerekir, genellikle bu Online bağlantıyı sonradan zorunlu kıran oyunlar için geçerli olmuyor fakat, Online bağlantı zorunluluğu oyun geliştirilerken yapılmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 1 gün oldu ama bu konuyu açıyorum biraz komik :D Aslında açma nedenim Mafia 3 gibi çıktığı zaman kırılır mı (aynı oyun motoru yüzünden), yoksa yeni bir RDR 2 vakası veya başarısı (ne derseniz :D) görülür? Tahminleri ve yorumları görmek için açıyorum bu konuyu. İyi forumlar.
RDR2 öldü bile. Aslında çoğu oyun ölü. 18Tl'ye aldığım hesapla offline oynuyorum tertemiz, save kaybetmeden sorunsuz.

@Artorias74 CPY'nin sitesi var bizim haberimiz yok herhalde(!) Yok arkadaş öyle bir crack vazgeç, çakma sitelere basıyorlar virüsü. Crack bilgisini virüs basılmış sahte indirilebilir sitelerden takip etmek biraz eskide kaldı sanıyordum...
1601135629054.png

Son düzenleme:
Empress 2 gün önce Planet Zoo oyununu kırıp hedefinin Mortal Kombat 11 ve Borderlands 3'ü tüm DLC'leri ile yayınlamak olduğunu söylemişti. RDR2'nin Denuvo ile ilgisi yok zaten. Mafia için de bir sürpriz beklenebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Artorias74 CPY'nin sitesi var bizim haberimiz yok herhalde(!) Yok arkadaş öyle bir crack vazgeç, çakma sitelere basıyorlar virüsü. Crack bilgisini virüs basılmış sahte indirilebilir sitelerden takip etmek biraz eskide kaldı sanıyordum...
Eki Görüntüle 681934
CPY'nin fan yapımı siteleri var, bunlar zaten grupların NFO'larında belirtiliyor. Ben de scene groupların rarbg'ye yükledinkleri biliyorum, bu tür bilgileri NFO'lara yüklüyorlar. Rarbg'deki torrent dosyasını tamamen indirme, sadece CRACK/ROCKSTAR dosyasını torrentle CRACK'in olduğunu görürsün. GTA SA RGSC versiyonda da aynı DRM koruma mevcut fakat online zorunlu değil, CRACK'i var o yüzden burada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 681934

Tek sitesi olan voksi vardı ve Reddit de yazıyordu bile.

Başka bu oyunları kıranların siteleri ve reddit mesajları yok ve olmaz genelde.

Fan siteleri bunlar🤠

Geri
Yukarı