Mafia II Çalışmayı Durdurdu Hatası

Sercan Çil

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Steam üzerinden orjinal Mafia II oyunum var. Oyunu bitirdim 2 hafta sonra tekrardan oynamak istedim "Çalışmayı Durdurdu" hatası veriyor. Çözümünü bilen var mı?

Steam kütüphanenize girerek Mafia II oyununa sağ tıklayarak "Özellikler" butonuna basın. Ardından gelen ekranda üstten "Yerel Dosyalar" tıklayın daha sonra "Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula..." butonuna basın. Steam ekranı bir süre donacak ve önünüze bir bekleme ekranı gelecek o süre sona erdiğinde büyük ihtimal size eksik dosya bulundu ve indiriliyor diyecek. Steam indirilenler yerinde inen dosyanın kalan boyutunu görebilirsiniz, dosya indiğinde sorun büyük ihtimalle çözülmüş olacak.

Dediğinizi yaptım ama maalesef düzelmedi. Halbuki oyun dosyalarını daha önce silmemiştim. Kaldırıp tekrar kurma gibi bir seçenek var mı Steam'de?

Dediğinizi yaptım ama maalesef düzelmedi. Halbuki oyun dosyalarını daha önce silmemiştim. Kaldırıp tekrar kurma gibi bir seçenek var mı Steam'de?

Hocam dediğim seçenek zaten oyunun tüm indirilebilecek dosyalarını taratıyor. Eğer eksik dosya olsa idi orada gözükürdü, siz oyunu yeniden kursanız bile aynı dosyalar inecek. Sorun dosyalardan kaynaklanmıyorsa başka bir sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı