Mafia II Deluxe Edition vs Definitive

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YGT ALİ

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim sistemim berbat ötesi olduğu için bilgisayarım zorlanmasın, çökmesin diye sistemime uygun oyun arıyorum.
Herkes Mafia II önerdi. Ben de bir indireyim dedim ama Definitive çıktı ve işlemci kendini koruma altına alıp kendini kapattı.
Aynı sorun yaşanmasın diye ben Definitive olmayanı istiyorum fakat önüme Deluxe Edition diye bir şeyde çıktı.
Arkadaşlar sizce indirmeli miyim?

Deluxe Edition, 2010'da çıkan orijinal oyunun tüm DLC'leri içinde bulunduran sürümüdür. Definitive Edition'a göre çok daha düşük sistem gereksinimleri vardır. Sisteminizi belirtirseniz ne ölçüde bir performans alacağınızı söyleyebiliriz.

Steam'da bulunan Mafia 2'yi satın al. Daha sonra korsan olarak Mafia II classic indir ve oyna.
Korsana destek yoktur dediği halde korsan olarak indir diyorsunuz, ayrıca Steam'den Mafia 2 alınca zaten Classic ve Definitive Edition geliyor.

Korsana destek yoktur dediği halde korsan olarak indir diyorsunuz, ayrıca Steam'den Mafia 2 alınca zaten Classic ve Definitive Edition geliyor.
Mafia II Classic, Steam'da bulunmuyorsa ve biz Classic oynamak istiyorsak ne yapalım? Hiç bir yerde orjinal keyi yoksa, dediğim gibi yapmak dünyanın en iyi hareketi olacaktır.

Ben Steam'dan kaldırıldı diye biliyordum, ancak baktığım zaman tekrardan eklendiğini gördüm.

Mafia II Classic, Steam'da bulunmuyorsa ve biz Classic oynamak istiyorsak ne yapalım? Hiç bir yerde orjinal keyi yoksa, dediğim gibi yapmak dünyanın en iyi hareketi olacaktır.

Ben Steam'dan kaldırıldı diye biliyordum, ancak baktığım zaman tekrardan eklendiğini gördüm.
Bir şeyleri araştırmadan yorum yapmamanızı tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı