Mafia 2 Definitive Edition nasıl olmuş?

Powerlife

Decapat
Daha fazla  
Selam iyi sosyaller.
Mafia 2'yi vakti zamanında çıktığı zaman bitirmiştim. Geçenlerde Mafia Definitive Edition'u bitirdim çok güzel olmuş oyun çok beğendim ama bu oyun remake'Ti. Mafia 2 Definitive Edition oynayıp bitiren varsa yorumlarını öğrenmek isterim. İndirmeye ve oynamaya değer mi normal sürümü ile karşılaştırıldığında?

Selam iyi sosyaller.
Mafia 2'yi vakti zamanında çıktığı zaman bitirmiştim. Geçenlerde Mafia Definitive Edition'u bitirdim çok güzel olmuş oyun çok beğendim ama bu oyun remake'Ti. Mafia 2 Definitive Edition oynayıp bitiren varsa yorumlarını öğrenmek isterim. İndirmeye ve oynamaya değer mi normal sürümü ile karşılaştırıldığında?
Normal sürümle arada çok bir fark yok.

Zira o bir remake değil, remaster. Grafikler elden geçirilmiş ve çıkan DLC'lerin tek bir paket altında toplanmış versiyonu.

Normal sürümle arada çok bir fark yok.

Zira o bir remake değil, remaster. Grafikler elden geçirilmiş ve çıkan DLC'lerin tek bir paket altında toplanmış versiyonu.
Evet Grafik konusunda yeteri kadar geliştirme var mı sizce? Normal sürüm 9GB iken Remastered sürüm 40GB bandında.
Değer. Ama indirimli halinde değer. 200tlymiş şimdi baktım o kadar etmez. Ben beğenmistim şahsen.
Hocam Definitive Edition'u komple satın aldım kütüphanemde zaten. İndirip oynamaya değer mi diye sormak istedim eksik bilgi vermişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı