Mafia I'in satışı Steam'den kaldırılabilir mi?

Emie

Hectopat
Makaleler
1
Mafia'nın ilk oyunu Steam'de şu anda indirimde. Şu hayatta en çok içimde kalan şeylerden biri ise kaldırılmadan önce klasik Mafia 2'yi alamamaktır. Acaba ilk oyunun da kaldırılma ihtimali var mı? Oynamasam bile kütüphanemde olsun istiyorum. Almalı mıyım?

Kullanmayacağın hiçbir şeye fiyatı ne olursa olsun para vermemen gerek. Ona 10 TL, buna 20 TL derken sene sonunda hiç için yüzlerce lira harcamış olursun. Gerek yok. Bu kazanç miktarı ile de ilgili değil.

Kaldırmaz he evet canı isterse kaldırır ama böyle bir oyunu ben olsam Steam'deki yönetimlerimden birinde kaldırmanın k sını ağızına almam. Almak istiyorsanız da alın dursun bir şey olmaz benim bildiğim kadarıyla kütüphanede.

Kullanmayacağın hiçbir şeye fiyatı ne olursa olsun para vermemen gerek. Ona 10 TL, buna 20 TL derken sene sonunda hiç için yüzlerce lira harcamış olursun. Gerek yok. Bu kazanç miktarı ile de ilgili değil.

Katılıyorum fanı değilsen ve oynamıyorsan sadece durması için almanın bir mantığı yok.

Hocam çok haklısınız. Fakat bu bende bir hastalık gibi. Cebimde bulunsun istiyorum. Yıllar sonra bir ara bakarım diyorum ya da nostalji olarak koleksiyonumda bulunsun istiyorum.
Merak etme, bu "indirimler" bitmez. Oynayacağın zaman yine bu fiyattan bulursun zaten. Olur da kaldırılırsa üzülme. O durumda malum ortamdan edinmek satışı olmadığı için korsan sayılmaz. :D

Hocam çok haklısınız. Fakat bu bende bir hastalık gibi. Cebimde bulunsun istiyorum. Yıllar sonra bir ara bakarım diyorum ya da nostalji olarak koleksiyonumda bulunsun istiyorum.

Aynı hastalık bende de var ama ileride gerçekten oynamak istediğim bir oyun olduğu zaman ona para yetmiyor ve asıl o zaman pişman oluyorum.

Geri
Yukarı