Oyun Mafia Trilogy 150 TL

Hocam ne kadarlık bir oynanış süresi var? Ben herkesin aksine 3 5 saatlik oyunları değil böyle 20 30 saat belki 50 saat süren özellikle hikayeli oyunlar hoşuma gidiyor ve tercih ediyorum. Mafia için durumlar nasıl?

Alamama sebebim bu 10 saatlik oyuna ben şahsen 90 TL vermem korsan da şüpheli ne yapacağım bilmiyorum şöyle bir 50 60 TL'ye inse alırım ama şu anda nafile.

Alamama sebebim bu 10 saatlik oyuna ben şahsen 90 TL vermem korsan da şüpheli ne yapacağım bilmiyorum şöyle bir 50 60 TL'ye inse alırım ama şu anda nafile.
Bende şahsen 10 saatlik bir oyun için o parayı vermem. Mesela witcher 3 ben 172 saat oynadım hemen hemen her şeyi yaptım ve şuan oyunu alacak olsam 250 kağıt verir alırım. Bana oyun bir kere 50+ saat oynanış veriyor. Benim için en büyük kriter bu.

Oynadığınız süre önemli evet ama sırf oyun uzasın diye saçma sapan görevler yapmaktansa böyle tadı damağınızda kalacak oyunlara para vermek daha mantıklı şu piyasada bence. 30 lira çok da bir para değil cashback tarzı kampanyalarla o fiyata alma şansınız olabilir.

Mafia 3 mafia serisine yakışmayan oyun olsada bağımsız olarak düşünüp oynadığınızda gayet sarabiliyor. Evet kendini tekrar eden yapısı var fakat günümüz oyunlarında da bu çokca var. Almışken 3 oyun birden kütüphanemde olsun derseniz kaçırmayın, ama mafia 3 için 60 küsur çok derseniz 1 ve 2 alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı