Mafia Trilogy alınır mı?

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Xbox One için Mafia Trilogy paketi almayı düşünüyorum. Oyun Microsoft Store'de indirime girmiş, fiyatı 187 TL.

Mafia 1 ve 2'nin klasik hallerini bitirdim. Mafia 1 Definitive Edition ve Mafia 3 Definitive Edition için bu paketi almak istiyorum, 2. oyunu da bitiririm ama o pek önemli değil.
Mafia D. E.'yi oynamayı çıktığı günden beri istiyordum, Mafia 3'ü ise tüm Mafia oyunlarını bitirmek nedeniyle istiyorum.

Sizce bu paket alınır mı? 187 TL'ye değer mi? İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, Xbox One için Mafia Trilogy paketi almayı düşünüyorum. Oyun Microsoft Store'de indirime girmiş, fiyatı 187 TL.

Mafia 1 ve 2'nin klasik hallerini bitirdim. Mafia 1 Definitive Edition ve Mafia 3 Definitive Edition için bu paketi almak istiyorum, 2. oyunu da bitiririm ama o pek önemli değil.
Mafia D. E.'yi oynamayı çıktığı günden beri istiyordum, Mafia 3'ü ise tüm Mafia oyunlarını bitirmek nedeniyle istiyorum.

Sizce bu paket alınır mı? 187 TL'ye değer mi? İyi akşamlar.
Bence o paraya değer hocam. Alıp oynamayı düşündüğüm bir seri.

Bende almaya düşünuyorum ancak halen daha kararsızım Dark Souls bekliyorum indirimlerde almak için son bahar indirimlerinde.

Hocam şimdi normal bir oyuncu olsa alma derim çünkü parasını hak etmiyor ancak siz bayağı 1. oyunu bile bitirdiğinize göre Mafia bağımlısısınız anladığım kadarı ile, o yüzden alınır o paranın hakkını tekrar tekrar oynayarak verirsiniz zaten. Son olarak 2. oyunu benim gözümde serinin en iyi oyunu bence aksatmayın onu.

Mafia 1 D.E beni alıp eski yıllarıma götürdü.İlk çıktığı zaman da oynamıştım oyunu 2003 sanırım ve oyun aleminde devrim olduğunu düşünmüştüm.Grafikler ciddi anlamda başarılı oynanışta optimize edilmiş günümüz için ben çok keyif aldım. Hikaye bozulmamış çok kaliteli. Oynamayan her arkadaşa tavsiye ederim özellikle bu tarz oyunlardan hoşlanan kişilere.

Geri
Yukarı