Mafia Trilogy alınır mı?

uHiper

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
32GB RAM 3600mhz
GIGABYTE RTX 3060
i7-12700KF
B660M-E
Steam'de 149,60. Hepsi Definitive Edition. Bazı arkadaşlar Mafia 2 Definitive Edition için kötü diyorlar. O yüzden merak ettim. Alınır mı?

Mafia 2 Definitive Edition kötü denmesinin nedeni oyunda değişiklik yapılmaması. Eğer hiç oynamadıysanız fark etmezsiniz. 1-2 için kesinlikle alınır. 3. Oyunuda beğeneceğinizi zannetmiyorum fakat bu fiyata değer alın.

Alınabilir hocam 2.oyunda çok değişiklik yok sadece remaster tadında bir Definitive. 3 ise kişisel bir oyun şahsen ben çok sevdim ama sevmeyeni de var bayağı. Son olarak 1 ise zaten muhteşem anlatmaya gerek yok.

Arkadaşlar oyunu aldım şimdi. Mafia 2 klasik versiyonuda geldi. Toplam 4 oyun.

Siz hangi versiyonu öneriyorsunuz?
Mafia 2 Definitive tabii ki, daha iyi. Linç yeme sebebi arada çok fark yok classic ile.

Aldın mı acaba? Ve memnun kaldın mı? Trilogy paketi indirime girmiş ve herkes ilk 2 oyunu oyna demiş, 3 kötü diyorlar. İlk 2 oyunun DE sürümü var paketin içinde. Alınır mı?

Aldın mı acaba? Ve memnun kaldın mı? Trilogy paketi indirime girmiş ve herkes ilk 2 oyunu oyna demiş, 3 kötü diyorlar. İlk 2 oyunun DE sürümü var paketin içinde. Alınır mı?
3 o kadar kötü değil sadece çok tekrar ediyor. 1 ve 2’nin yanında ortalama, bu bir yana bu fiyata 3 tane taş gibi (teknik olarak) oyunu almak iyi fırsat. Al geç bence.

3. oyunu oynamadım daha ama memnunum fiyat ve oyun olarak.

Geri
Yukarı