Mafia Trilogy oynanmalı mı, izlenmeli mi?

Mafia oyunlarının kalitesi 2>1>3 şeklinde ilerlediğini az çok internetten dolayı biliyorum. Sorum şu, siz olsanız satın mı alırdınız yoksa iyi bir yayıncıdan izler miydiniz?
Yayıncıdan izlemek diye bir şey mi var? Oyun oynanmak için var film mi bu? Eğer oyunun türü hoşunuza gittiyse alır oynarsınız. Oynamadığınız oyun hakkında fikriniz yoksa inceleme okuyun ya da trailer izleyin ya da bir oynayan arkadaşınıza ya da forumlara sorun.

Seriyi oynayacaksanız da 1 2 3 şeklinde oynayın çünkü eski oyunlara göndermeleri anlarsınız. Fiyatına değerdir indirimlerde alınır. Akiyon, düz ilerlemeli sağlam hikayeli oyunları ve mafia dramasını seviyorsanız oynayın.

İlk olarak Mafia oyunlarının kalitesi 1>2>3 olarak ilerler bence, ikinciside oyunlar oynamak için varlar izlemek için değil ki bu oyun Mafia ise kesinlikle oynamalısınız.

Oyunları satın al kesinlike . Ayrıca bende seni düzelteyim : 2>1>3 olacak o :)
Neden diye soracak olursan, mafia 1'de bir taksicinin bu kadar hızlı bir şekilde mafia ailesine katılıp bu kadar hızlı yükselmesi çok saçma ve gerçekçi değil. 2. oyun ise zaten bir şaheser olarak karşımıza çıkıyor. İlk ayak işleri ardından Vito'nun yükselme dönemi vs.
Benim Vito ile aramda özel bir bağ var her zaman , ne zaman oyunu açsam eski bir arkadaşımı görmüş gibi hissederim.
Tommy hızla yükselmiyor yalnız ahbap, arada zaman atlamalari var bunu da radyo ve kendi aralarında dönemin önemli olaylarıni konuşmalarından anliyorsun. Hikaye anlatımı böyle oyunu gereksiz uzatmak yerine hızlı anlatimi tercih etmişler. Kesinlikle hızlı yükselme gibi bir durum yok.

Adamın sorduğu soruya bak ya gülmekten çatladım. Oyunlar zaten oynamak için var izleme nereden çıktı ahshbdhahs dikkatini cekmiyorsa hiç bulasma bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı