Mafia: Triolgy ve diğer oyunlar alınır mı?

Methly

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-3470
Asus GTX 1050Ti
8x2 Ram
Turbox H61
Cooler Master 500W
Meslek
Öğrenci
Bu oyunları almak istiyorum ancak almadan önce oynayan kişilerden oyunların iyi ve kötü yanlarını duymak istiyorum. Oyunlar bunlar:
Mafia: Triolgy.
Far Cry 5
Battlefield 1
Age Of History 2
Ve ekstradan Game Pass.
Bu oyunlar hakkında sizin görüşleriniz nelerdir?
Ayrıca listeye ekledigim Game Pass üzerinden hangi oyunları oynamamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
Mafia 1 için bile alınır ama Mafia 3 hakkında pek iyi söylentiler yok. Ben Trilogy yerine sadece Mafia 1 ve Mafia 2 almıştım.
Mafia 1 harikulade bir çalışma, keyifli bir oyun.

Son düzenleme:
Mafia 1-2 çok iyidir, alınır ve oynanır. FC5 ise FC3 ve 4 oynamadıysan yine oynanır. Oynadıysan ve çok sevdiysen de oynanır. Ama doydum yetti dersen aynı oyun. BF1 ise çok bayılmadım açıkçası.

Mafia 1 için bile alınır ama Mafia 3 hakkında pek iyi söyletiler yok. Ben trilogy yerine sadece Mafia 1 ve Mafia 2 almıştım.
Mafia 1 harikulade bir çalışma, keyifli bir oyun.

Peki Mafia 1-2 Definitive editionmu alayım normal mi?

Mafia 1-2 çok iyidir, alınır ve oynanır. FC5 ise FC3 ve 4 oynamadıysan yine oynanır. Oynadıysan ve çok sevdiysen de oynanır. Ama doydum yetti dersen aynı oyun. BF1 ise çok bayılmadım açıkçası.

1 mutlaka Definitive olmalı. 2 şart değil. Trilogy fiyatı daha uygun bile olabilir.

Teşekkür ederim hocam trilogy alacagım daha uyguna geldigi için. Ayrıca Game Pass üzerinden
The Elder Scrolls v: Skyrim Special Edition oynamayı düşünüyorum. Bu oyun nasıl bir bilginiz var mı?

Mafia 1 kesinlikle Definitive Edition alın. Mafia 2 için ise classic versiyonunda tonla oyundan atma sorunu yaşadım ama Definitive Edition'da bu sorun belki yoktur.

Hocam peki Game Pass üzerinden oynamalık oyun öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı