MAG CoreLiquid 240R V2 alınır mı?

Ben 2500'e alır gibi bir cümle kurmadım zaten bütçesi artarsa 360mm DeepCool lt veya LS alabilir ön tarafına takar kasanın.

Kardeşim bilmiyor musun ki kasanın önüne sıvı soğutma takınca sıvı soğutmanın ömrünü yemek bir kenara aynı fan ve pompa ayarlarında daha fazla sıcak çalışıyor. Sırf yazmış olmak için yazma lütfen.

Kardeşim bilmiyor musun ki kasanın önüne sıvı soğutma takınca sıvı soğutmanın ömrünü yemek bir kenara aynı fan ve pompa ayarlarında daha fazla sıcak çalışıyor. Sırf yazmış olmak için yazma lütfen.

Kendim önde kullanıyorum? Üste taktığımda 70 derece gören işlemcim öne taktığımda 60 dereceyi geçmiyor şu anda başka bir sorun varsa anlat kardeşim yazmak için niye yazayım ben işim gücüm yok sizlemi uğraşacağım kullanıyorum ki yazıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilinçli kullandığın sürece hiçbir şeyi bozmazsın merak etme.

Kendim önde kullanıyorum? Üste taktığımda 70 derece gören işlemcim öne taktığımda 60 dereceyi geçmiyor şu anda başka bir sorun varsa anlat kardeşim yazmak için niye yazayım ben işim gücüm yok sizlemi uğraşacağım kullanıyorum ki yazıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilinçli kullandığın sürece hiçbir şeyi bozmazsın merak etme.

18 yaşındnan küçük olman bir kenara sanırım hiçbir markanın tavsiye edilen kullanım şekillerini de okumuyorsun. Bunu seni aşağılmak ya da küçük görmek için değil tecrübesiz olduğunu belirtmek için yazdım. ASUS MSI NZXT ve diğer tüm markaların kullanım talimatına bakarsan hepsi üste takmayı tavsiye ediyor. Sitelerinde ki resme de bakarsan keza yine aynı hepsi üste takıyor. Öne taktığından radyatör baş aşağı durduğu için sıvı hep aynı yerde toplanıyor bu da soğumayı zorlaştırmak bir kenara pompanın daha fazla çalışmasını sağlıyor.

Ekran kartım falan açıkta değil ayrıca o yüzden attığın videonun bana katabileceği zerrre bir performans yok.

18 yaşındnan küçük olman bir kenara sanırım hiçbir markanın tavsiye edilen kullanım şekillerini de okumuyorsun. Bunu seni aşağılmak ya da küçük görmek için değil tecrübesiz olduğunu belirtmek için yazdım. ASUS MSI NZXT ve diğer tüm markaların kullanım talimatına bakarsan hepsi üste takmayı tavsiye ediyor. Sitelerinde ki resme de bakarsan keza yine aynı hepsi üste takıyor. Öne taktığından radyatör baş aşağı durduğu için sıvı hep aynı yerde toplanıyor bu da soğumayı zorlaştırmak bir kenara pompanın daha fazla çalışmasını sağlıyor.

18 yaşından büyüğüm onun dışında kullanım talimatlarınıda satın aldığım sayfalara baktığımda üste önerdiklerini ben de biliyorum öne taktığındada öyle soğutma zorlanıyor gibi bir muhabbet yok 7 ile 15 derece arası daha serin çalışıyor şu an işlemcim üste taktığımda stres testlerinde 70 75 gören işlemcim şu an 65'i geçmiyor ekran kartım keza 3 4 derece daha soğuk çalışıyor.

Madem büyüksün olması gerektiği gibi hitap edeyim.
Miraç bey bana hiçbir şey katmadığınız gibi benimle laf dalaşına girerek zamanımı çalıyorsunuz.
Konun en başından beri ben bu paraya bu nasıl derken siz bana başka bir şeyler öneriyorsunuz.
Ben size bu nasıl alınır mı? Diyorum siz bütçe yükseltirlirse öne takılırsa falan filan diye konuyu dağıtıyorsunuz. Lütfen daha fazla zamanımı almayın ve rica ediyorum bir daha hiçbir konuma yorumda bulunmayın teşekkür ediyorum.

@Eagle_Paw
Hocam kusura bakma seni biraz sıktım ama sorabileceğim tek aktif kişi sensin.
Sence 2500 TL'ye değecek bir şey mi bu soğtucu.

Miraç bey bana hiçbir şey katmadığınız gibi benimle laf dalaşına girerek zamanımı çalıyorsunuz.
Konun en başından beri ben bu paraya bu nasıl derken siz bana başka bir şeyler öneriyorsunuz.
Ben size bu nasıl alınır mı? Diyorum siz bütçe yükseltirlirse öne takılırsa falan filan diye konuyu dağıtıyorsunuz. Lütfen daha fazla zamanımı almayın ve rica ediyorum bir daha hiçbir konuma yorumda bulunmayın teşekkür ediyorum.

V2 modeli alınır CoreLiquid kronik sorunlu diye biliyorum 2. versiyonunda düzeltildi diye biliyorum bütçen varsa Corsair H100 veya DeepCool bakabilirsin DeepCool fan devri biraz yüksek olduğundan sesli çalışıyor CoreLiquid'in sadece kronik ısınma sorunu olduğunu biliyorum versiyon 2 de sorun bitti diye biliyorum H100 kendim kullanıyorum iyide bir markanın soğutucusu DeepCool LS520 RGB 240mm A-RGB PWM Fanlı Beyaz Sıvı Soğutma Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Alternatifi bunlar versiyon 1 almayacaksan CoreLiquid V2 alınır.

@Eagle_Paw
Hocam kusura bakma seni biraz sıktım ama sorabileceğim tek aktif kişi sensin.
Sence 2500 TL'ye değecek bir şey mi bu soğtucu.
2500 liraya değer. Diğer markalar içinize sinmiyorsa alın.

Üste takılmasının önerilmesinin sebebi öne takınca pompanın uzun sğreli kullanımda zorlanması ve bozulması.

2500 liraya değer. Diğer markalar içinize sinmiyorsa alın.

Hocam içe sinmeyle ilgili değil.
Kasam MSI anakart MSI ekran kartı MSI.
Her şey MSI iken ortada o Corsair'ya da depp cool çok sırıtır o yüzden.
Amazon'da biri mükemmel oyunlarda 55 derecenin üstüne çıkmıyor yazarken bir diğeri boşta 70 derece fanlar cızıtı ypayıor tiz bir ses geliyor yazmış.
Mütiş kafam karıştı hiç bir bilginiz varmı konuyla ilgili cızırtı falan?

Hocam içe sinmeyle ilgili değil.
Kasam MSI anakart MSI ekran kartı MSI.
Her şey MSI iken ortada o Corsair'ya da depp cool çok sırıtır o yüzden.
Amazon'da biri mükemmel oyunlarda 55 derecenin üstüne çıkmıyor yazarken bir diğeri boşta 70 derece fanlar cızıtı ypayıor tiz bir ses geliyor yazmış.
Mütiş kafam karıştı hiç bir bilginiz varmı konuyla ilgili cızırtı falan?
İşlemcinizi hiç sormamışım. İşlemciniz nedir?
Fan sesiyle alaklı bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı