MAG Forge 100M için 600-750W PSU önerisi

Bütçe
Max 1000

JoeBlackk

Hectopat
Bu kasayı almayı planlıyorum ve bir PSU'ya ihtiyacım var. EVGA Supernova indirimdeyken böyle bir planım yoktu. Şimdi üzüldüm o fırsatı kaçırdığım için. Çok fazla da PSU'lar hakkında bilgim yok. F/P bir PSU'ya ihtiyacım var ve önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasayı almayı planlıyorum ve bir PSU'ya ihtiyacım var. EVGA Supernova indirimdeyken böyle bir planım yoktu. Şimdi üzüldüm o fırsatı kaçırdığım için. Çok fazla da PSU'lar hakkında bilgim yok. F/P bir PSU'ya ihtiyacım var ve önerilere açığım.
Sisteminizi bize bahşeder misiniz peki?

Marka olarak Corsair, High Power markaları iyidir kardeşim. Elimde kullanılmamış Corsair 750w rgb psu var düşünürsen pm bırakabilirsin.

Sanırım CX750F modelinden bahsediyorsunuz. Fiyatını makul bir şekilde belirlerlseniz iyi bir üründür. Öneririm.
Evet bu model. Herkese açık şekilde kendi ürünümü tanıtmış gibi olmak istemediğim için pm atabilirsin demişim arkadaşa. 1100 lira düşünüyorum. Şu an 1500 liradan satılıyor sıfırları. Ben amazondan kasa ile birlikte aldım, hiç kullanılmadı. Birkaç gün oluyor zaten alalı da
Fiyat olarak ne düşünüyorsun hocam? Pm yok burada.
Pek mesajlaşan biri olmadığım için bilmiyorum kardeşim kusura bakma vardır diye düşündüm

Yeni konular

Geri
Yukarı