Mag Forge 100M nasıldır?

404631

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar! Kasam MSI Mag Force 100M. Bu ilk topladığım PC. Daha sonra eğer donanım yükseltmesi yaparsam hatıra olsun diye kasayı değiştirmek istemiyorum. Sizce kötü mü olur? Bir de kasam masamın altında yerde duruyor. Ön taraftaki panel hep toz oluyor başka yere mi koymalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Gaming Plus B-360 anakart.
Intel Core i5 9600KF (keşke k alsaydım)
MSI NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Gaming GDDR6 6 GB.
Arctic Freezer 34E-sports Duo işlemci fanı.
MSI Mag Force 100M kasa.
FSP Hydro 700 series 700W PSU.
HyperX Fury RGB 8 GB 3000 MHz DDR4 RAM (galiba anakartım 3000 MHz desteklemiyor :( )
Mart'ta aldığım için pek hatırlamıyorum fiyatları.

MSI Gaming Plus B-360 anakart.
Intel Core i5 9600KF (keşke k alsaydım)
MSI NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Gaming GDDR6 6 GB.
Arctic Freezer 34E-sports Duo işlemci fanı.
MSI Mag Force 100M kasa.
FSP Hydro 700 series 700W PSU.
HyperX Fury RGB 8 GB 3000 MHz DDR4 RAM (galiba anakartım 3000 MHz desteklemiyor :( )
Mart'ta aldığım için pek hatırlamıyorum fiyatları.

i5 9600KF ekran kartınız varsa çok çok daha mantıklı knın UHD Graphics işlemcisi oluyor.

700W PSU biraz gereksiz olmuş açıkçası.
RAM'iniz gayet iyi ileride i7 veya i9 bir işlemciye upgrade edebilirseniz ve Z serisi anakart alırsanız eskileri satıp kullanabilirsiniz.

Ekran kartınız gayet iyi.

i5 9600KF ekran kartınız varsa çok çok daha mantıklı knın UHD Graphics işlemcisi oluyor.

700W PSU biraz gereksiz olmuş açıkçası.
RAM'iniz gayet iyi ileride i7 veya i9 bir işlemciye upgrade edebilirseniz ve Z serisi anakart alırsanız eskileri satıp kullanabilirsiniz.

Ekran kartınız gayet iyi.

Neden PSU gereksiz. Bir de Z serisi alırdım zaten ama piyasa uçtu. RAM'ler BIOS'ta XMP açık olmasına rağmen 2600 küsur MHz gösteriyor.

Bu sistem kaç sene idare eder oyunlar ve genel kullanım açısından.

Neden PSU gereksiz. Bir de Z serisi alırdım zaten ama piyasa uçtu. RAM'ler BIOS'ta XMP açık olmasına rağmen 2600 küsur MHz gösteriyor.

Bu sistem kaç sene idare eder oyunlar ve genel kullanım açısından.

Onun yerine 550W 80+ Gold sertifikalı PSU alsaydınız daha iyi olabilirdi.

En az 5 senesi var 1080 orta ayarlara düşmesi için. (Ubisoft'un optimizasyonu leş oyunlarını saymazsak)

Yeni konular

Geri
Yukarı