Çözüldü MAG Forge M100R ARGB fanların renk ayarları düzenlenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bkuluk

Centipat
Daha fazla  
Selam. MSI MAG Forge M100R adlı kasaya sahibim ve içinde 4 tane ARGB fan var. Bu fanların renklerini nereden ayarlayacağımı bulamadım. Sadece kasanın üstüne bir tuş var ona basınca renkler değişiyor. Başka bir yerden renkleri değiştirme şansım veya ARGB fanların ışıklarını geçici olarak kapatma şansım var mı yoksa sadece o küçük tuşa basarak mı kapatacağım? Hızını BIOS'tan ayarlayabiliyorum ama rengini seçemiyorum.
Anakart: MSI Pro H610M g

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet MSI Center indirip oradan Mystic Light ile renklerini değiştirebilirsin. ARGB'leri kapatmak istersen kasadaki tuşa basılı tut, ilk sönüp yandığında basmayı bırakma, ikinci sönüp tekrar yandığında ARGB'leri kapatır. İlk sönüp yandığında bırakırsan kontrolü anakarta geçirirsin ve Mystic Light ile değiştirebilirsin.
Evet MSI Center indirip oradan Mystic Light ile renklerini değiştirebilirsin. ARGB'leri kapatmak istersen kasadaki tuşa basılı tut, ilk sönüp yandığında basmayı bırakma, ikinci sönüp tekrar yandığında ARGB'leri kapatır. İlk sönüp yandığında bırakırsan kontrolü anakarta geçirirsin ve Mystic Light ile değiştirebilirsin.

Çözüm
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Yanıp sönme olayı aklımın ucundan bile geçmezdi

Anakartınızın ARGB portu bulunuyor. Fanların çıkış bağlantısını buraya takarak MSI Center üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
Sorunu çözdüm teşekkür ederim.

Geri
Yukarı