MAG101M Kasaya işlemci soğutucu önerisi

Krmdmrz

Hectopat
Arkadaşlar kasam msı101m ve içinde 4 adet fan bulunuyor. Bir arka bir üst iki ön olarak kullanıyorum. Oyun oynarken işlemcim 70-75 derecelere çıkmaya başladı. Alalı 4 ay oldu fakat oyun oynamaya yeni başladığım için şu an fark ettim.
Aklımda iki soğutucu var; snowman-m200 ve snowman-t6-ultra fakat biri 95, biri 215 TL. Şu an bütçem yok zaten önümüzdeki ay almayı düşünüyorum. Hangisini almalıyım veya bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın 100M modelini kullanıyorum içinde kullanılan fanlar kalitesiz değiştim, R5 3600 ile maksimum 67 derece gördüm soğutucum.

Kasa fanlarını değiştirmeyi düşünmüyorum. Ve dediğim gibi en fazla 200 TL'ye çıkmayı düşünüyorum malum biliyorsunuz ekonomiyi. Adını bile bilmediğim bir yerden 250 liraya almak çok mantıklı gelmedi yani. İllaki bu olsun derseniz daha güvenilir bir yerde araştırırım.

Kasa fanlarını değiştirmeyi düşünmüyorum. Ve dediğim gibi en fazla 200 TL'ye çıkmayı düşünüyorum malum biliyorsunuz ekonomiyi. Adını bile bilmediğim bir yerden 250 liraya almak çok mantıklı gelmedi yani. İllaki bu olsun derseniz daha güvenilir bir yerde araştırırım.

Kendileri güvenilir firma siz bilirsiniz. Snowman T6 alınca bu oldu şu oldu diye konu açmanızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı