MAG274QRF monitörde ghosting oluyor

Serdalhann

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
MSI mag274qrf
Merhaba, Amazon'dan Xbox Series S için MSI MAG274QRF modelini aldım, tamam çok canlı renkler ama sürekli bir ghosting sorunu oluyor, FIFA oynarken paslarda topun gittiği futbolcu gölgeleme titreme gibi sıkıntılar oluyor, top ulaştığında o hata kayboluyor, ve PUBG oynarken uzak ağaç görüntüleri piksel piksel gözüküyor, var mı bir ayarı? Yoksa LG gn 950 serisini düşünüyorum iade edeceksin, çok can sıkıcı bir durum,

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzak ağaç görüntülerinin pikselleşmesi çoğu ekran kartında olan bir durum. Monitörle bir alakası yok.
Ghosting konusunu bilmiyorum. Ayar konusunda İngilizce bir arat bakalım YouTube'dan belki bir çözümü vardır.

Bende msi optix mag322cqr var ve kullanımı konusunda çok memnunum. Herkes sizin gibi şikayetlerde bulunmuş anlamadım. Sanırım Driver indirilip görüntü ayarlarını oradan yapmak gerekiyor.

Yorumlarınız için teşekkür ederim,sorunu çözdüm,birinin tavsiyesi ve yaptığı ayarlar ile durumu çözdük,şimdiki sorunum amazondan iade talep ettim kabul edildi,bu iade işlemini nasıl iptal edicez,iletişim numarası bulamadım ve uygulamada böyle bir destek ve konu yok 😁

Yorumlarınız için teşekkür ederim,sorunu çözdüm,birinin tavsiyesi ve yaptığı ayarlar ile durumu çözdük,şimdiki sorunum amazondan iade talep ettim kabul edildi,bu iade işlemini nasıl iptal edicez,iletişim numarası bulamadım ve uygulamada böyle bir destek ve konu yok 😁
Ürünü iade etmezsen iptal olur otomatik ya da Amazon müşteri hizmetlerine ulaş. Telefondan girince canlı destek seçeneği çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Geri
Yukarı